Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Pirkau kojų tepalą „Arkliška galia“, pasitepiau, tai dvi dienas niekaip negalėjau namo patekti – vis prašuoliuodavau...

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Skaityti komentarus (3)
Bankrutavusi UAB,,Termotaupa“ gyvavo 25-erius metus.

Paskelbta, jog veiklą nutraukė elektrodų gamintojas UAB ,,Anykščių varis“, Anykščių statybų bendrovė UAB,,Termotaupa“ teismo pripažinta bankrutavusia, o kitoje statybininkų bendrovėje - UAB ,,Anrestas“ vyksta restruktūrizacija. Šis procesas, specialistų teigimu, dažniausiai taip pat baigiasi bankrotu.

Apytikslis visų trijų įmonių darbuotojų bendras skaičius - apie 150 žmonių. ,,Anykščių varyje“ gamyba jau nutraukta, ,,Termotaupos“ kolektyvas taip pat jau išsivaikščiojo. Pasak socialinio draudimo specialisto Alvydo Janicko, visos trys iš rinkos besitraukiančios įmonės buvo tvarkingos mokesčių mokėtojos. ,,Prarandame darbuotojus, prarandame rajono biudžeto pinigus, kurie ateidavo per mokesčius. Buvę darbininkai pirmiausia tampa darbo biržos klientais, o rudenį jie ateis į Savivaldybės Socialinės paramos skyrių“, - ,,Anykštai“ sakė A.Janickas.
,,Anykščių varį“ likviduoti nusprendė įmonės akcininkai iš Izraelio. Anykštėnų įmonės gamintus tradicinius elektrodus iš rinkų išstūmė naujos technologijos, ilgus metus pagrindinės elektrodų eksporto kryptys vedė į buvusios Tarybų Sąjungos valstybes.
Kita vertus, Anykščių statybininkų nesėkmėms įtakos turėjo ir buvusios Anykščių rajono valdžios pozicija. Su ,,Anrestu“ Savivaldybė kelis kartus susitiko teismuose, ,,Termotaupa“ vargo atlikdama Anykščių J.Jablonskio gatvės projektą. Buvęs vienas iš UAB ,,Termotaupa“ akcininkų Romualdas Vitkus ,,Anykštai“ sakė, jog jis vienareikšmiškai nedrįstų apkaltinti rajono valdžios dėl įmonės bankroto, bet neslėpė, kad jos požiūris į vietos verslą bendrovei buvo žalingas. Netgi už atliktus darbus Savivaldybė su UAB,,Termotaupa“ iki galo atsiskaitė tik prasidėjus įmonės bankroto procedūroms.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • vejas

  Nuoroda

  Anresta ir Termataupa tik laiko klausimas buvo kada bankrutuos, Vieną dieną vienas kvadratas trinkeliu , matan kaip dirba vyrai penki ziuri vienas dairosi ar niekas nemato kaip kiti ziuri . Galas buvo aiškus.............

  Prieš metus
 • Varis

  Nuoroda

  Su visa pagarba V. Šmigelskiui, užsukite į Anykščių varį, mes atviri pokalbiams, papasakosime tikrąsias priežastis kurios nėra slepiamos. Šis straipsnis klaidinantis, nes niekas neišstūmės mūsų iš rinkos.

  Prieš metus
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Grupė žmonių gali sudaryti įmonę daugiabučiams administruoti. Kas mėnesį gyventojai sumoka 15 tūkstančių eurų. Reikia tik dirbti ir pinigus pasiimti.

  Prieš metus
 • vitalijus

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  teisi ........dauk ka galima sukurti bet niekas neleis jei ne savas...anykscuos restaruoti saviems neleidze turiu omeni anykstenams.. nes savi viska asako isikalba kokiom medziagom laimi konkursus kitas sudeda...esme mes anikstenai 12zmoniu kaune ipatingus statinius renavuojame botanikos sodus 12aukscius bet su imone vietine turim dirbti kitur bet ne vietoja ....kodel .....o todel is savo neaimsi.....ir zmones

  Prieš metus
 • DĖMESIO SVARBU!

  Nuoroda

  Kai Anykščiai, kliedėdami apie kurortą, vystosi lėto dvėsimo būdu, Estijos „Baltic Bioethanol“ Kėdainių LEZ planuoja 180 mln. eurų vertės gamyklą. Pavydėkite durneliai !!! Kas gi jums belieka su tokia valdžia?...

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liutis-kedainiuose-skendo-automobiliai-slinko-nuosliauzos-tvino-pastatai-56-1177784?copied

  Prieš metus
 • Kazys

  Nuoroda

  Visos senos įmonės Anykščiuose žlugo, o naujų verslininkų karta niekaip neužgimsta, nes jaunimui kantrybės trūksta.

  Prieš metus
 • taigi

  Nuoroda

  niekas nieko specialiai nezlugde ,o kad buvo dirbama tikrai nekokybiskai tai akivaizdziai rodo Jablonskio gatves darbai ir net dabar ,jau baigus darbus , kur turejo buti uzseta zole zelia pikzoles , jeigu dirbi nekokybiskai .atmestinai ir dar kazka kaltini ,tai geriau bankrutuok nebe sovietiniai laikai

  Prieš metus
 • vat kaip

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  O tamsta turbūt esi iš mėnulio ir nežinai kad šiais metais sausra, žolė visur neauga? O kad įmonės buvo žlugdomos tai faktas ir teisintis buvusiai valdžiai nereikėtu. "Velnio darbai" visur lenda ir akis bado.

  Prieš metus
 • Serifas

  Nuoroda

  Kaip galima susilaikyti vienas laiko kitas parduoda trecias deda trinkeles ..baisu tokiu vadovavimu zmonem reiktu uzsieni pabuti ismokau dirbti

  Prieš metus
 • Petras

  Nuoroda

  Neklaidinkit žmonių.Termotaupos savininkai turi kitą įmonę "vėjo biržą" ir veikla bus vykdoma po šiuo pavadinimu.Žmonės tokiems scenarijams ruošiasi iš anksto.Normalus kreditorių atsikratymo procesas.Visi Anykščiai apie tai šneka , o Anykšta nieko nežino ?

  Prieš metus
Įkelti daugiau