Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti
UAB „Anykščių vandenys“ direktorius Alvydas Gervinskas turi beveik šimtaprocentinį kolektyvo palaikymą.

Anykščių rajoną valdančiai rajono Tarybos daugumai vieningai nusprendus susidoroti su UAB ,,Anykščių vandenys“ direktoriumi Alvydu Gervinsku, šios bendrovės kolektyvas ėmėsi ginti savo vadovą.
Beveik visi iš 50-ies UAB,,Anykščių vandenys“ darbuotojų pasirašė Anykščių rajono merui Sigučiui Obelevičiui  bei rajono Tarybos nariams adresuotą raštą.

 

Darbuotojai mano, jog Alvydui Gervinskui kerštaujama

Šiame rašte dėstoma: ,,Uždarosios akcinės bendrovės „Anykščių vandenys“ (toliau – Bendrovė)  darbuotojų kolektyvas prašo nepriimti skubotų sprendimų dėl Bendrovės direktoriaus Alvydo Gervinsko atleidimo iš užimamų pareigų, motyvuodami tuo, kad per trumpą darbo laikotarpį, dirbant su direktoriumi Alvydu Gervinsku, išryškėjo jo, kaip vadovo, savybės - pagarba darbuotojams, žmogiško ryšio palaikymas su jais, gerų darbingų santykių užtikrinimas kolektyve, nenuginčijamas jo kompetentingumas. Labai prašytume, kad Taryba arba jos įgaliota institucija, būdama Bendrovės steigėja,  nepriiminėtų skubotų sprendimų ir neieškotų atleidimo iš užimamų pareigų priežasčių, pagalvotų apie darbuotojus ir jo vadovaujamą kolektyvą. Tikimės Jūsų supratingumo ir mūsų kolektyvo palaikymo.Pasirašydami po šiuo kreipimusi, darbuotojai išreiškia savo pasitikėjimą direktoriumi Alvydu Gervinsku.“
A.Gervinskas šiuo metu yra išleistas kasmetinių atostogų. Jį pavaduoja neseniai bendrovės direktoriaus pavaduotoju tapęs socialdemokratas Egidijus Šileikis.
,,Anykštos“ žurnalistui penktadienio rytą užėjus į ,,Anykščių vandenų“ kontorą, darbuotojai vienas per kitą aiškino, kad rajono valdžios ketinimai iš darbo atleisti A.Gervinską yra kerštas už jo bendradarbiavimą su buvusiu rajono meru Kęstučiu Tubiu. ,,Visi mes puikiai suprantame situaciją ir neabejojame, kad vandens kainos padidinimas yra tik pretekstas atsikratyti A.Gervinsku. Bet gal jiems dievulis apšvies protą, juk tokie žmonės, kaip mūsų direktorius, nesimėto“, - kalbėjo vienas iš UAB ,,Anykščių vandenys“ darbuotojų. Beje, nors kreipimąsi į merą ir rajono tarybą pasirašė praktiškai visi ,,Anykščių vandenų“ darbuotojai, tačiau, regis, didžioji protestuotojų dalis nori protestuoti tyliai, kad vėliau ir patys nenukentėtų. ,,Kas rinko parašus? Niekas nerinko. Visi vieningai sutarėme, kad reikia padėti direktoriui“, - dėstė viena iš pašnekovių, kuri, kaip ir jos anksčiau kalbintas kolega iš ,,Anykščių vandenų“, norėjo likti neįvardyta.
 
Meras koalicijos sprendimu nesidžiaugia, bet jam neprieštaraus...

Priminsime, jog lapkričio 28-ąją Anykščių rajono taryba nepritarė, kad būtų padidintos vandens kainos anykštėnams. Tačiau kainos bus didinamos vienašališku Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos sprendimu. Vandens kainų augimas tapo pretekstu apkaltinti A.Gervinską aplaidžia veikla.
Anykščių rajono tarybos valdančioji dauguma lapkričio 28-ąją rinkosi į koalicijos pasitarimą ir surengė balsavimą. Visi pasitarime dalyvavę valdančiosios daugumos nariai vieningai sutarė, kad A.Gervinską reikia mesti iš darbo. Tiesa, sprendimą dėl A.Gervinsko atleidimo iš darbo turi priimti UAB ,,Anykščių vandenys“ valdyba, kurioje vienas iš trijų narių - verslininkas Rimantas Sabaliauskas rajono vadovams nėra pavaldus. UAB ,,Anykščių vandenys“ valdyboje taip pat yra savivaldybės administracijos Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Žalkauskas bei Debeikių seniūnas Alvydas Simonavičius. Mažai tikėtina, jog abu pastarieji vyrai, gavę rajono vadovų nurodymą atleisti iš darbo A.Gervinską, bandys nepaklusti valdžiai.
A.Gervinskas - buvęs Anykščių rajono meras. Jis ypač nemielas vietiniams socialdemokratams. Per 2015-ųjų savivaldos rinkimus į Anykščių rajono tarybą A.Gervinskas buvo išrinktas pagal socialdemokratų sąrašą, tačiau pastariesiems nuėjus į opoziciją, jis prisijungė prie K.Tubio liberalų - konservatorių valdančiosios daugumos. Vėliau, skilus K.Tubio komandai ir liberalams pasitraukus į opoziciją, A.Gervinskas liko su K.Tubiu ir, negana to, per 2019-ųjų savivaldos rinkimus jis vadovavo eksmero visuomeniniam rinkimų komitetui.  
Kai koalicija balsavo dėl laikysenos A.Gervinsko atžvilgiu, meras, konservatorius Sigutis Obelevičius atostogavo užsienyje. Šią savaitę grįžęs į darbą, S.Obelevičius ,,Anykštai“ aiškino, kad valdančiosios koalicijos nuostata šalinti iš pareigų UAB ,,Anykščių vandenys“ direktorių A.Gervinską jo nedžiugina, tačiau panašu, kad ginti direktoriaus meras neketina. ,,Direktorius dabar atostogauja. Bendrovės valdybos posėdis kol kas nėra paskelbtas. Taigi, kol kas nėra ką komentuoti“, - ,,Anykštai“ sakė meras, pabrėždamas žodžių junginį ,,kol kas“...   

Socdemas netiki partiečių ketinimų rimtumu

UAB ,,Anykščių vandenys“ darbuotojai ,,Anykštai“ aiškino, kad jie sujudo po mūsų laikraščio publikacijų apie ketinimus iš darbo atleisti jų vadovą. Kita vertus, UAB ,,Anykščių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas, socialdemokratas Egidijus Šileikis tvirtino, kad jis nepasirašė po bendrovės darbuotojų kreipimusi todėl, kad netiki, jog A.Gervinskui iškilo reali grėsmė.
,,Žinau tik tiek, kiek spauda rašė. Su Alvydu apie tai nekalbėjau. Straipsnių laikraščiuose aš rimtais dalykais nelaikau“, - ,,Anykštai“ aiškino E.Šileikis, kuris po A.Gervinsko atleidimo iš darbo automatiškai taptų laikinuoju įmonės vadovu...
Algirdas Každailis, kitas ,,Anykščių vandenų“ socialdemokratas, dirbantis šioje įmonėje meistru, ,,Anykštai“ kalbėjo kaip garbingas žmogus. Jis sakė palaikąs A.Gervinską ir jį gerbiąs, tačiau nežaidžiąs dvigubo žaidimo. Pasak A.Každailio,  jei jo partiečiai inicijuoja ,,Anykščių vandenų“ direktoriaus pašalinimą, jam nėra korektiška viešai protestuoti ir demonstruoti nepritarimą partijos skyriaus lyderių pozicijai.

Arūnas Liogė išeina be akmens užantyje...

K.Tubio ir liberalų ,,Anykščių vandenyse“ teisininku įdarbintas Arūnas Liogė po truputį išsirankioja asmeninius daiktus iš stalčių. Visu etatu dirbusiam teisininkui A.Gervinskas pasiūlė ketvirtį etato. Keturis kartus mažinama alga, bet ne darbo krūvis A.Liogei nepasirodė esąs patrauklus pasiūlymas, todėl jis po Naujųjų metų paliks UAB ,,Anykščių vandenys“.
,,Nelaikykit manęs idiotu... Prie ko čia Alvydas?“ - paklaustas, ar ant A.Gervinsko negriežiąs danties, ,,Anykštai“ sakė A.Liogė. Pasak jo, buvo akivaizdu, kad dabartinė rajono valdžia nesigailės buvusių K.Tubio komandos žmonių. ,,Mane sutvarkė svetimomis rankomis, dabar atėjo A.Gervinsko eilė“, - kalbėjo A.Liogė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vilniaus bankas

  Nuoroda

  Pro memoria kolegai !

  Prieš metus
 • Kazlauskienei

  Nuoroda

  Dienos anekdotas
  - Pasiruoškite blogiausiam!
  - Gydytojau, aš mirsiu?
  - Ne, rytoj - į darbą!

  Prieš metus
 • Noris

  Nuoroda

  Labai norėtųsi, kad direktorius pasveiktų ir dirbtų , kad baigtųsi piktų komentarų rašymas...

  Prieš metus
 • Laikykis

  Nuoroda

  įdomu kiek grįžes direktorius padirbs? nu kad tik spėtų Striogyte su kitais nieko nežinančiais atleist. sekmes direktoriui, sveikit.

  Prieš metus
 • Pragaro merga

  Nuoroda

  PRIE RUSO TAIP NEBUVO.

  Prieš metus
 • nu jo - nebuvo

  atsakymas į: Pragaro merga Nuoroda

  bet už tai kas dėjosi tau tarp kojų - visi žinome !

  Prieš metus
 • Prie ruskia

  atsakymas į: Pragaro merga Nuoroda

  darbinykai vogdavo maišais, direktariai - mašinam ir visiems užtekdava. Dabar viskas lieka tik direktariams.

  Prieš metus
 • mano nuomone

  Nuoroda

  kad jau30 metu zmoniu nuomone nieko nereiskia ,partiniai eina del lovio ir nieko tu nepadarysi ,kiek keisis rajone vaqldziazmogiai tiek ir ju istaigose,mokescius pakele dabar statys sava o reks ant buvusio ,sena patirtis

  Prieš metus
 • lovys po lovio

  atsakymas į: mano nuomone Nuoroda

  Komunistas- LDDP- liberalų sąjunga- liberalcentras- Zuoko Taip- socialdemokratų rinkiminis sąrašas- komitetas Tubiui gelbėti

  Prieš metus
 • SENJORĖ

  Nuoroda

  Atleis Gervinską iš darbo, nes reikalinga vieta savam, prisiteis už neteisingą atleidimą ir visi mokėsim mes vartotojai, juk rajono deputatai iš savo kišenės nemokės, nors turėtų.

  Prieš metus
Įkelti daugiau