Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Smurtas artimoje aplinkoje    
    2019-08-22 apie 14.30 val., Visagine, Taikos pr., pirmo aukšto laiptinėje vyras (g. 1951 m.) smurtavo žmonos atžvilgiu (g. 1950 m.), tokiais savo veiksmais sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis     
    2019-08-22 apie 09.34 val., Utenos aps. VPK vyras (g. 1973 m.) gyv. Anykščių r., Debeikių sen., Aknystų k., Dvaro g., atnešė registruoti mažos galios revolverį KORA BRNO, priklausantį moteriai (g. 1944 m.) gyv. Anykščiuose, Ramybės g.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

II KITI ĮVYKIAI

    2019-08-22 apie 05.00 val., Zarasų r., Stelmužės k., Galinio g., namuose rastas vyro (g. 1977 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

    2019-08-22 apie 11.30 val., Utenoje, Aušros g. rastas moters (g. 1971 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta