Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Patarimas vyramas: jei pasiekę 55 metų amžių, pakeistite lytį, į pensiją išeiti galėsite anksčiau.

Komentaras

Nėra ko čia stebėtis:„Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima"

Skaityti komentarus (2)

AVINAS. Šiandien turbūt iš lovos išlipsite „ne ta koja“. Būsite nervingi ir nepakantūs aplinkiniams. Vėliau viskas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių bei poreikių. Jei pastarieji dideli, nuotaika gali išlikti nekokia.

JAUTIS. Iš ryto galite nekaip jaustis arba dėl sveikatos rūpesčių turės šalia esantys artimieji, augintiniai. Įdienojus padaugės ūpo bendrauti bei ieškotis tinkamos draugijos laisvalaikio praleidimui.

DVYNIAI. Būsite žvalūs, energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams bei mylimiesiems.

VĖŽYS. Rytas bus nervingas, tačiau įdienojus nuotaika pagerės. Laisvalaikis su vaikais, mylimu žmogumi išsklaidys nerimo debesis, leis smagiai pašėlti, pasijuokti. Tiktų paiškylauti gamtoje, jei tik oro sąlygos pakankamai geros.

LIŪTAS. Savo netikėtais sprendimais nuvilsite namiškius. Jie gali imti priešintis. Geriausia būtų draugiškai suderinti interesus. Pravartu užsiimti buitine ruoša, žemės darbais.

MERGELĖ. Intensyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite sužinoti intriguojamą naujieną. Tikėtinos išlaidos, susijusios su ypatingomis progomis. Susilaikykite nuo neapgalvotų avantiūrų.

SVARSTYKLĖS. Būsite linkę nesavanaudiškai elgtis, demonstruoti dosnumą, rūpestingumą. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšius su jus dominančiu asmeniu, susitarsite dėl svarbaus reikalo.

SKORPIONAS. Šiandien neskubėkite niekur lėkti iš pat ryto. Per anksti atsikėlę, nekaip jausitės, o ir nuotaika bus prastesnė, nei gerai pailsėjus. Labiau prižiūrėkite savo vaikus. Nesileiskite į abejotinas avantiūras.

ŠAULYS. Pasistenkite iš pat ryto nesusipykti su mylimu žmogumi, vaikais. Be pykčio žvelkite į nedidelius kaprizus ir ieškokite būdo sukurti malonesnį mikroklimatą. Jeigu įmanoma, šiandien daugiau būkite vienumoje, venkite šurmulio.

OŽIARAGIS. Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galbūt pavyks puikiai pasireikšti bendraminčių kolektyve, draugų kompanijoje ar prieš publiką.

VANDENIS. Jausite emocinę įtampą, stigs kantrybės. Galimi pasikeitimai, priklausantys nuo aplinkybių arba nuo kitų žmonių apsisprendimo. Nusiteikite bendravimui, pažintims, nes niekur nuo to nedingsite.

ŽUVYS. Jeigu vos prabudę imsite galvoti ir kalbėti apie pinigus, skolas, mokesčius, dieną pradėsite be džiaugsmo. Nusiteikite dvasingiau, pabūkite filosofai, virtualūs keliautojai arba realūs iškylautojai. Tai leis pasimėgauti savaitgaliu.

Geros dienos!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta