Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

AVINAS. Šiandieną seksis neblogai, jeigu stengsitės suprasti kitus žmones ir sugebėsite atsiprašyti, rasti kompromisą, susitarti dėl abipusiai svarbių dalykų. Tačiau netaktu, grubumu, impulsyvumu galite pakenkti ir sau, ir kitiems.

JAUTIS. Daugiau energijos ir optimizmo turėsite iki pavakarių. Galite daug nuveikti, tačiau tai turėtų būti nekasdieniška veikla. Galbūt nemažą kelią įveiksite, vykdami į renginį, varžybas ar kt. Vakarop tapsite dirglesni, gali pablogėti savijauta.

DVYNIAI. Ši diena turėtų būti aktyvi, tačiau joje slypi pavojų. Saugokitės ugnies, traumų, nuostolio. Elkitės atsakingai savo ir kitų atžvilgiu. Galite gauti žinią iš toli.

VĖŽYS. Nuo pat ryto labai jautriai reaguosite į šalia esančių asmenų pastabas, pašaipius juokelius ir pan. Nesileiskite išprovokuojami agresijai ir patys jos neprovokuokite. Atsargiau su ugnimi, elektra.

LIŪTAS. Pravartu sportuoti, grūdintis, atlikti higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu. Siekite darnos su savimi ir kitais.

MERGELĖ. Šiandieninės jūsų mintys ir viltys turėtų būti priimtinos ir kitiems žmonėms, todėl lengvai rasite bendrą kalbą, suformuosite bendrus tikslus. Savo žavesiu galite išprovokuoti romantišką avantiūrą.

SVARSTYKLĖS. Mąstysite apie savo tėvus, vaikystę, namų jaukumą, artimuosius. Jei pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos dienos.

SKORPIONAS. Pasidalijimas mintimis, patarimais šiandieną būtų labai naudingas. Tačiau būkite atidūs pašnekovų atžvilgiu, nekalbėkite vien apie save. Smagiau bus, jei susiorganizuosite romantišką pramogą, pikniką ar pan.

ŠAULYS. Tai harmonijos ir poilsio diena. Tiktų aplankyti tėvus, senelius. Užteks energijos ir gero skonio pagražinti savo gyvenamą aplinką. Pasistenkite nepamesti ir nesugadinti reikalingų daiktų.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto būsite tokie energingi, kad atrodys, jog galite kalnus nuversti. Tačiau jei jokių kalnų versti nereikia ir net nežinote, kuo užsiimti, tuomet galite pradėti elgtis destruktyviai. Verčiau pasportuokite. Atsargiai su technika, ugnimi.

VANDENIS. Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų. Nesudarinėkite abejotinų sandorių ir saugokitės vagių. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS. Būsite itin įžvalgūs, intuityvūs. Neblogai turėtų sektis menininkams, medikams, mistikams. Ne tik sau, bet ir kitiems galite padėti susivokti vidinėse problemose.

Geros dienos!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta