Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)
2019-03-21

Pageidavimai (2)

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti daugiau...
2019-03-20

Patarimas

Gyventoja:„Būtina bent į ketvirtį kartą organizuoti stabagabaričių atlikų išvežimâ nemokamai Turi būti numatytos vietos kiekviename miesto rajone ir bent 10 dienų galėtų žmones sunešti,dabar bijo žmones nešti dienos metu ir neša naktį.Juk nevisi turi transportą pagaliau ir lėšų paslaugą apmokėti.Taipat būtina organizuoti drabužių,batų,žaislų ir kitų rakandų rinkimą arba atskirą konteinerį"

Skaityti daugiau...
2019-03-19

Užrašas "Anykščiai"

Juozas:„Manyčiau, kad pirmiausia turėtų pateikti pasiūlymą įmonė, laimėjusi miesto gėlynų tvarkymo ir apželdinimo konkursą. Kiti pasiūlymų teikėjai turėtų tikėtis analogiško atlyginimo už pateikto projektinio pasiūlymo autorystę. Visi turi teisę į atlygį už įdedamą darbą."

Skaityti daugiau...
2019-03-18

Dviguba pilietybė

Kaip:„Kazkada sake berods, E. Mildazyte, dviguba pilietybe kaip senmergei nekaltybe - nebelabai kam reikia, bet vistiek duot gaila.... Musu tiek mazai, branginkim kiekviena...."

Skaityti daugiau...
2019-03-14

Nuomonė (10)

Juozas:„Nauios kadencijos savivaldybės vadovai niekaip nesupranta, kad pretendentus į pareigas atrenka vadovo paskirta priėmimo į valstybės tarnybą komisija. Vadovas neturėtų kištis į komisijos darbą nei prieš komisijos posėdį, nei komisijos darbo metu. Vadovui nėra jokio skirtumo kokį asmenį komisija parinks į vieną ar kitą poziciją. Svarbu, kad jis būtų geriausiai pasiruošęs užimamoms pareigoms. Antras labai svarbus aspektas, jei vadovas pats atrinkinėja, kad ir su komisiją, pretendentus, tokiu būdu yra pažeidžiamos nelaimėjusio asmens (ų) teisės. Jis (jie) praranda galimybę apskųsti galimus pažeidimus. Tikiuosi, kad po rinkimų nauji vadovai organizuos skaidrius konkursus ir išnaikins įsikerojusias nepotizmo apraiškas."

Skaityti daugiau...
2019-03-13

Rinkimai

Taigi:„Rinkimai - tai verslas. Politinio verslo schema tokia - nori, kad prekė (partijos, kandidatai) būtų paklausi, ją reikia gerai išeklamuoti, reklamoms išleidžiami pinigai. Rinkėjai užkimba ant reklamų, per rinkimus ant biuletenio užsisako prekę, kuri niekada jiems netarnaus. Kuo daugiau prekių užsakoma, tuo daugiau UAB "Partija" gauna pinigų iš valstybės biudžeto. Gauti pinigai išleidžiami UAB "Partija" plėtimui, gerai apmokamų darbo vietų kūrimui ir prekės reklamai. Taip ir sukasi: prekių reklama >prekių paklausa per rinkimus>pinigai iš valstybės biudžeto (tai yra mokesčių mokėtojų pinigai)> ir vėl prekių reklama>..."

Skaityti daugiau...
2019-03-12

Klausimas (9)

Kas žinote?:„A tai kaip ten su tais rusais? Kas žinote, ar ir šiemet jie nepuls? Matyt visai mus užmiršo... Taigi ir žvyro turime, ir senų mergų... Neberūpim ar ką?"

Skaityti daugiau...
2019-03-08

Nuomonė (36)

Juozas:„Nesutinku su L. Alesionkos nuomone. Ne apie būsimo mero stiprybes ar silpnąsias puses reikia kalbėti, nors ir tai svarbu, o apie jo suvokimą kur jis eina ir kokia bus jo misija. Man atrodo, ne visi vadovai tai supranta. Demokratiškai sutvertoj Lietuvoj meras ateina atstovauti mus, anykštėnus. Todėl jis turi puikiai žinoti mūsų lūkesčiūs- kokie jie yra. Ar mums svarbu, koks jo būdas, ar nesapnuoja jis košmarų. .. Gal. Man svarbiau, kad būsimas meras žinotų mano interesus, tinkamai juos atstovautų bei rūpintųsi jais. Ko Anykščių žmonėms reikia? Darbo vietų, didesnių atlyginimų. Dar skaidraus savivaldybės darbo, tiesos sakymo, specialistų darbo vertinimo bei jų kūrybiškumo skatinimo ir t.t. Todėl keista, kai mero vertybėmis laikoma jo kietumas, tvirta nuomonė, o ne lankstumas, tolerancija, sugebėjimas ieškoti ir rasti kompromisų.. Tai gal dar labiau tiktų meras, kuris moka muštis? Meras neturi ateiti su ambicijų krepšeliu ar karaliuko poza. Meras turi ateiti su didele potencija ir noru dirbti anykštėnų labui."

Skaityti daugiau...
2019-03-07

Užgavėnės (1)

švonderis:„Šita šventė , niekaip nesuderinama su civilizacija . Ypatingai vaikų atžvilgiu . Skatinamas smurtas - baubonai daužo vienas kitą , deginomos iškamšos - nesilaikant net menkiausių priešgaisrinių reikalavimų , skatinama apsiryti - ir dar su riebalais .... Vaikai vaikšto po kiemus - be jokios suaugusių priežiūros , prašo saldainių - o žinome kad cukrus ir kiti saldumynai , yra tikrų tikriausias nuodas , dainuoja daineles apie žydukus - kas yra tautinės neapykantos kurstymas ir ruošimasis holokaustui . Ta tradicija turi būti uždrausta įstatymu ir baudžiama pagal daugelį BK straipsnių ....."

Skaityti daugiau...
2019-03-06

Nuomonė (6)

Anyksciai iklimpo:„Ziogelis - viesuose kalbejimuose geras, turi minciu ir protingu formuluociu. Koja jam matyt pakiso profesines veiklos sleifas. Ne vienas zmogus sake, kad jis isterikas ir reksnys. Zodziu Žiogelis.
Pakeltis - mano poziuriu jo supratimas apie tai kaip spresti kas svarbiausia anykstieciams yra i pievas ir jau daug metu neevoliucionuoja. Zodziu PaKeltis.
Vaiginas - o jis apskritai nors ka kas priverstu suklusti pasake? Negirdejau.
Obelevicius ir Tubis - Tubis buvo reikalingas vienai kadencijai, kad isspirtu stagnavusi Obeleviciu ir prasluotu isisedejusia, socdemiska administracija. Darba atliko ir gana. Dabar reikalingas kurejas, o rinktis galim vel is tu paciu dvieju abejotinos reputacijos veikeju. Zodziu proverzio anyksciu krastui nenusimato. Svarstyti galim tik kuris is ju mazesnis minusas."

Skaityti daugiau...