Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Seržantas apžiūrinėja pianiną ir sako naujokams:
- Kas iš jūsų bent kiek nutuokia apie muziką?
Keli kareiviai pakelia rankas.
Seržantas:
- Šaunu, pianiną į devintą aukštą nešite jūs.

Komentaras

Liva: „Kam Andrioniski seniunas jai seniunija tuoi uzdarys?"

Komentuoti
2018-04-26

Seniūnas

Liva: „Kam Andrioniski seniunas jai seniunija tuoi uzdarys?"

Skaityti daugiau...
2018-04-25

Melas (7)

Saulius Rasalas: „K.Tubis meluoja. Jis meluoja teigdamas, kad "Anykščių verslo informacinis centro reorganizavimui nepritarė ... dalis Lietuvos liberalų sąjūdžiui atstovaujančių Tarybos narių“Žiūrime balsavimo rezultatus ir matome, kad visi Liberalų Sąjūdžiui atstovaujantys Tarybos nariai nepritarė reorganizacijai. Visi, o ne dalis."

Skaityti daugiau...
2018-04-24

Mero veikla (4)

Saulius Lapackas:

"2016 m apie 60 puslapių, 2017 m. 157 puslapiai. Matosi, kad dirbta 2,5 karto daugiau. Tai tikrai labai, labai daug gal net ir su viršvalandžiais ir turime rezultatą:
1. Bedarbystė didėja.
2. Gyventojų mažėja.
3. Gimstamumas mažėja.
4. Autokratija didėja, nes 7 ES projektai, o kiek ruošime dalyvavo Anykštėnai, suprantu, juos atstovavo meras.
5. 15 bendruomenių ir 11 nevyriausybinių. org. už projektus per 2017 metus gavo 21864 rueų. Tai apgailėtina.
6. Tilto gatvė antri metai įrašyta į tvarkymo planą.
7. Ligoninė labai švari, bet dėl paslaugų kokybės kas gali važiuoja kitur (či mero atsakomybė).
8. Mišrių šiukšlių kiekiai nemažėja, moka tik kainas pakelti.
9. Beveik visiems projektams išmokėta mažiau pinigų, todėl biudžetas gavosi teigiamas.
10. Tikrai meras dirbo, stengėsi, ačiū jums."

Skaityti daugiau...
2018-04-23

"Devilstone" (10)

Juozas: „Kas ta dauguma anykštėnų, kurie sako kad velnio akmuo yra "savas"? Ar pravedėte apklausą Anykščiuose, kiek žmonių apklausėte? Paskelbkite apklausos rezultatus, žmonių nuomones. Dažnokai pasikalbam su draugais, pažįstamais, kaimynais, tai jie (negaliu teigti, jog tai dauguma ar mažuma anykštėnų) su nerimu laukia to triukšmo, alaso, tų juodai apsirengusių žmonių. O kur dar savaitę draudimas naudotis paupio infrastrukūra, kai pats atostogų laikotarpis... Mano nuomone, tas festivalis bei jo turinys yra svetimybė mūsų, Anykščių kultūrai, jis ryškiai disonuoja su bet kokiais mums artimais kultūros ir ne tik jos projektais. Antra, pateisinčiau tokio renginio priėmimą ar leidimą jam vykti tik dėl kultūrinių renginių įvairovės ir jei miesto biudžetas pasipildo ženkliom pajamom."

Skaityti daugiau...
2018-04-20

Mokslas (2)

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Skaityti daugiau...
2018-04-19

Kandidatai į merus (2)

varlė: „agronomus Seime jau turime. Rajone įsitaisykim fermų mechanizacijos vadybininką ir bus kolūkis labai fainas- ...."

Skaityti daugiau...
2018-04-18

Medžių lajų takas (2)

Sidonija: „Šerepkai reikia patikrinti medžių lajų tako aplinką- su ja ne viskas bus gerai... didelė dalis plotų "užminuota"

Skaityti daugiau...
2018-04-17

Kandidatai į merus

Juozas: „P. Sigutis Obelevičius yra kultūringas ir dėmesingas, paprastas ir nuosaikus vadovas, labai jaučiami jo, kaip iškilaus pedagogo bruožai bei savybės. Tačiau nepritarčiau jo beatodairiškai ir neažskaičiuotai turizmo plėtrai rajone bei turistų vertės iškėlimui aukščiau anykštėnų interesų. Pagarbiai."

Skaityti daugiau...
2018-04-16

Turgus (4)

Alfrydas Savickas: „Zitai Navackienei, kiekvieną sekmadienį einu į turgų, šiandiena nustebau turgus pilnas , pilnutėlis, man įdomu kodėl Anykštėnai nemėgsta turgaus. Pasiteiravau iš kur atvyko prekeiviai Molėtai , Ukmergė , Utena daugiausia Panevėžio."

Skaityti daugiau...
2018-04-12

Idėja Anykščiams (1)

Jam: „geriau išmontuoti bokštą Anykščių šilelyje, kad turistai neniokotų ir neterštų gamtos"

Skaityti daugiau...