Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį +1
Dieną +3

Dienos anekdotas

Kada vyras nesugeba mylėti moters, tada jis pradeda mylėti viską iš eilės: tėvynę, partiją, cepelinus...

Komentaras

... :„bebejo normalioje praktikoje tarybos narys to negalėtų daryti ir būtų aiškinamasi dėl interesų konflikto, bet aišku dar jai iki politikės laipsnio labai toli gal ir nieko tokio nes manau turistas varydamas šį lankstinuką net nenutuoks kad ji tarybos narė ar pan.“

Skaityti komentarus (1)
2017-02-23

Apie Gabrielės Griauzdaitės nuotrauką TIC leidinyje (1)

... :„bebejo normalioje praktikoje tarybos narys to negalėtų daryti ir būtų aiškinamasi dėl interesų konflikto, bet aišku dar jai iki politikės laipsnio labai toli gal ir nieko tokio nes manau turistas varydamas šį lankstinuką net nenutuoks kad ji tarybos narė ar pan.“

Skaityti daugiau...
2017-02-22

Apie bažnyčios durų akciją

Na...: „negalime reikalauti iš visuomenės to, kam ji nėra pribrendusi ir nusiteikusi realizuoti savo moraline pozicija ir finansiniu indėliu“ - tai jau skamba arogantiškai ir įžeidžiai. Kiek patys paaukojot?"

Skaityti daugiau...
2017-02-21

Apie skurdą (5)

Kodėl skurdas - Prabangos dalykas: „Ar gi būtina šiais sunkiais visiems laikais sirgti giganto-manija ? Ar būtina taškytis vargšų aborigenų pinigais, švaistant juos gigantiškų bokštų, gigantiškų pilių ir kt. dvarų statyboms ? Pristatėme bokštų, ligoninių, naujų policijų ir bibliotekų, visokiu menų inkubatorių ir vis dar svajojame kažką nebūtino statyti..Juk jie tušti, ar greitu laiku bus tušti. Juk likusieji aborigenai nuskurdėliai ne tik kad nebeišgali surinkti mokesčių pilims statyti, jie nebeišgali išlaikyti pensininkų , nebeišgali išlaikyti vaikų ir savęs ! Tų kurie neemigravo į kitas svajonių šalis ne tiek jau daug ir beliko. Viskas daroma tam, kad kažkam "nubirėtų", ar dėl kažkokių kitų asmeninių tikslų - vietinis gyventojas nesvarbus. Blogiausia tai, kad rajono "valdovai" tampa kapitalistais siekiančiais pelnų ir užmiršta savo tiesiogines pareigas - padėti vietos žmonėms. Kodėl negalima vietoj medinės pilies pastatyti vėjo jėgainių ir gyventojams sumažinti elektros energijos kaštus, ar elektros energiją paverčiant šilumos energija ? Tegu ne per pusę, tegu nors kiek, bet vietiniams žmonėms .Kodėl nebuvo galima vietoj policijos pastato įrengti gyventojams saulės kolektorių ant visų daugiabučių stogų ir taip sumažinti jiems iki nulio išlaidas už karštą vandenį ? Juk tam tuščiam pastate (pilyje) tik keletas pareigūnų besidarbuoja. O ką galima buvo padaryti už pinigus kurie sukišti naujosios ligoninės griuvėsiams ? Ar nebuvo galima už šiuos iššvaistytus milijardus - s u s i k u r t i a t e i t į ?
Kodėl siekiame didybės ir prabangos ? Ar ši prabanga ne mūsų skurdas ? Kodėl nepriimtina "valdovams" dirbti vietiniams gyventojams ? Ne sau, ne dėl asmeninės naudos, ambicijų ir rietenų, bei karo stovio savivaldos administracijoje. Ar mūsų skurdas prabangos dalykas kitiems ? Nenaudingai švaistom ne tik savo biudžeto, bet ir teikiamomis ES fondų lėšomis, kurios jau greitu išseks, o mes dar nieko sau nesukūrėme. Ne sau, ne laikiniems turistams, o savo vaikams, rajono žmonėms, kad bent jau jie neemigruotų į kitas šalis. O gal mums tik trūksta karšto pietų kraštų temperamento ir kraujo ir su tokiu šalies valdymu greitai atsidurtume dugne kaip ir Graikija. Kodėl mūsų šalis tampa kančia ne tik vietiniams aborigenams, bet ir nepatraukli net karo pabėgėliams kurie ją iš tolo aplenkia ? Kodėl tiek daug norinčių patekti prie Seimo "lovio" ? Kodėl taip pešamasi dėl tarnybinių valstybinių postų rajone ? Ar tai rajono "valdovo" pagrindinė užduotis paskirstyti laisvus, ir sukurti naujus postus šioje kadencijoje ? Kodėl...? Kodėl Jūs klausiate mūsų kas yra skurdas ? Kodėl mūsų skurdas Jums yra Jūsų prabangos dalykas ? Pirmiau atsakykite mums....Kodėl...?
Jadzė iš Svidasų"

Skaityti daugiau...
2017-02-20

Apie medinę pilį (2)

Juozas: „Tik keli pastebėjimai
1. Politinės deklaracijos, kiek jų bebūtų, yra emocinio pagrindo ir gali neturėti nieko bendro su realybe.
2. Stovėjo ar nestovėjo Mindaugo pilis Anykščiuose ant Vorutos turi pasakyti istorikai. Jeigu prof. Bumblauskas šaiposi iš tokios idėjos, vadinasi yra tam rimtas pagrindas ir neabejotinai reikia grįžti į aptarimų etapą - čia kažkas negerai.
3. Jeigu Mindaugo pilis vistik čia buvo, jį atstatinėti turi ne Anykščių biudžetas, o nacionalinis. Mes, galbūt, esam suinteresuoti. nes tikiuosi, savivaldybė turi tiek ekonominius, tiek kitokius paskaičiavimus, jog šis objektas yra naudingas anykštėnams.
4. Būtų labai gražu, jei pilį statytų anykštėnai, ne kokia nors pagurklio ar kitokia įmonė iš svetur. Suprantu, jog tai emocinis dalykas ir nieko bendro neturi su viešaisiais pirkimais, bet visgi,
Ačiū"

Skaityti daugiau...
2017-02-15

Konkursai (2)

cha cha: „įdomiai šitam aborigenų kaime - skelbiamas konkursas, o jau žinoma kad jį laimės policininkas...nu numirk iš juoko...Išvada - norint gauti darbo šitam kaime, reikia pirmiau tapti policininku ! Jėga“

Skaityti daugiau...
2017-02-14

Eilės

Poetukas:

„Ant Seimo kėdutės
Sedejo Gretutė
Apsvaigo apgirto...
Keberiokšt nuvirto

Šviečia mėnesėlis
Naujiems rinkimėliams
Mieli anykštėnai
Apsijuoks ir vėlei"

Skaityti daugiau...
2017-02-10

Nuomonė (3)

X - man: „Būtina išsaugoti ir ligonines rajonuose. Kiek jų liko, kiek neliko, bet būtina. Būtina!!! Sveikata brangiausias turtas."

Skaityti daugiau...
2017-02-09

Politika (2)

Mindaugas: „Politika yra rimtas dalykas, kaip kad medicina, teisė, architektūra ir t.t. Svarbu atkirti grūdus nuo pelų, t.y. ne visi gali būti medikais, ne visi gali būti politikais... norėti gali visi, bet tapti - tik tie kurie yra verti."

Skaityti daugiau...
2017-02-08

Įžvalgos

Anykščių Merfis: „Sprendžiant pagal pavardę - vyskupas yra susijęs su R.Karbauskiu."

Skaityti daugiau...
2017-02-07

Apie radiją (4)

Radijo klausytoja: „Šiuolaikinės technologijos kur bebūtum suteikia galimybę kompiuteriu, mobiliuoju telefonu, net išmaniosios TV ekrane klausytis bet kurių Lietuvos bei pasaulio radijo stočių...... Pasirinkimas labai didžiulis, originalus ir įdomus. Nuo įvairiausio žanro muzikos iki pokalbių politikos, kutūros ar religijos temomis. Ko vertas Nykščių radijas su nuolat ta pačia skambančia muzika, Žinių radijo informacininės laidos retransliacija? Na, dar Gurskaus paveblenimu su savivaldybės specialistais, nes už tai sumokėta už mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus iš rajono biudžeto pinigų. Ir viskas. Daugiau jokių laidų......... Deja, bet nėra kuo didžiuotis Anykščių radijumi. Kaip ir nėra ką ten klausytis. Jeigu Anykščiuose būtų gerai girdimas kad ir kaimyninis Utenos radijas, net nebaejoju, kad daugelis savo FM rankenėles persuktų ties tuo dažniu. Geram radijui mieste reikalingi ne tik pinigai, bet pirmiausia ir entuziazmas, supratimas, galų gale gebėjimas dirbti tą darbą. Deja liūdna labai, bet šiandien Anykščių radijas yra apgailėtinas ir merdintis. Todėl visai nestebina, jog sulaukė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos dėmesio......."

Skaityti daugiau...