Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Kai mergina perskaito mano žinutę, bet neatrašo – jaučiuosi pakylėtas. Matyt sugebėjau ją taip pakerėti, kad liko be žodžių.

Komentaras

Ne Kristupas: „Spėju, kad Gališanka streikuoti nevažiuos. Ką darys Blazarėnas spręsis rytoj. Siūlau rajono tarybai nebalsuoti už algos pakėlimą 30.proc.Tada streiko matysime Blazareną."

Komentuoti
2017-04-27

Profsąjungų streikas

Ne Kristupas: „Spėju, kad Gališanka streikuoti nevažiuos. Ką darys Blazarėnas spręsis rytoj. Siūlau rajono tarybai nebalsuoti už algos pakėlimą 30.proc.Tada streiko matysime Blazareną."

Skaityti daugiau...
2017-04-26

Pietūs darželių darbuotojams už eurą (1)

Aldona Ada: „Tai bent naujiena - neįtikėtinai reikalingas Rajono Tarybos nutarimas....Būtų juokinga,jei nebūtų graudu.Jūs ką norite pasakyt,kad lig šiolei darbuotojai pietus atsinešdavo lauknešėlyje iš namų??Gal geriau reikėtų sakyt kitaip:Pagaliau bus įteisinta galimybė maitintis ir nesijaudinti...Nes dar negirdėjau tokio stebuklo,kad pelė ant aruodo imtų ir nudvėstų iš bado....Skanių ir sočių pietų"

Skaityti daugiau...
2017-04-25

Mokiniai ir mokytojai

Jo, bet taip jau yra: „Tikrai yra mokytoju, kurie neišlaikytu brandos egzamino, bet yra ir tokiu, kurie puikiai išaiškina temas ir išlaikytu egzaminą ( vienas kitas), bet prie ko čia, mokslu metų ilginimas nieko bendro su mokytojų išsilavinimu.Vaikams per didelis krūvis mokykloje, namų darbų, reikia dar šiais metais prailginti mokslo metus mėnesiu ir tada sumažėtu vaikams darbo krūvis ir daugiau išmoktu, pakiltu mokymosi kokybė, lygis..."

Skaityti daugiau...
2017-04-24

Mokykla

MMM: „Sumažinti vaikų skaičių klasėse , o ne prailginti mokslo metus reikia. Kur tai matyta , klasėse 30 mokinių!!! Tada tikrai gali pagerėti mokymosi kokybė."

Skaityti daugiau...
2017-04-21

Racionalumas (4)

Br. galas: „Tai ar apsimoka laikyti aukštos kvalifikacijos specialistus be darbo, jei gimdymas, reikalaujantis mediko įsikišimo įvyksta vidutiniškai kas 12 dienų? Dar kalbate apie jaunų kardiologų ir neurologų atsiviliojimą į šią profesinę pelkę. Kelių metų klausimas, kai liks tik viena stacionari ligoninė apskrityje, t.y. Utenoje. Ir rajonus teks jungti, nes išlaikymo kaštai darosi nebepakeliami, vien gėlės ir plakatai kiek kainuoja."

Skaityti daugiau...
2017-04-20

Pokyčiai

ATMINTIS: „Kiek pamenu, prie buvusios valdžios, mero Obelevičiaus tarybos išlaikymas nekainavo ir 10 tūkstančių litų, bet žmonėms reikėjo pokyčių, juos ir turim"

Skaityti daugiau...
2017-04-19

Eurovizija

Taigi:„Šiemet galbūt rinkosi ne pagal ryšius, į Euroviziją siunčiami ne prodiuserio Tylos dainininkai, ne Čivilytės auklėtiniai, bet vis tiek rinkosi ne pagal reikiamus kriterijus, norint patekti į finalą ir užimti sąlyginai aukštą vietą, bet pagal politiką. Ir nenuostabu, juk Eurovizijos atrankos prodiuseris L.Lučiūnas pagarsėjęs, kaip asmuo, kuriam politika aukščiau visko, tai jis vienintelis iš komisijos narių Gagarinai ir Lazarevui skyrė paskutines vietas. Dabar atgal atsukus visas atrankas, matosi, kaip nuo pat pradžių buvo keliama „Fusedmarc“, skirtingai nuo kitų atlikėjų, jokių esminių trūkumų komisija nepastebėjo, tik šiaip smulkmenėlės ir nuolatinis atlikėjos bei dainos liaupsinimas, tai ir suformavo žiūrovams klaidingą nuomonę, beje, tas pats, kaip ir pernai, kai savo komentarais komisijos nariai sunaikino, tiesiog nužudė Pilvelytės puikią dainą ir gerą atlikimą, nes reikėjo į Euroviziją išsiųsti saviškį. Dabar užsienio komentatoriai pastebi, kad daina iš dvidešimtojo amžiaus, kai kas net laiko Stevie Wonder dainos “Superstition” kopija, kai tuo tarpu pagal komisijos narių pagyras atrodė, kad daina yra kažkas nepaprasto, originalaus. Ir dainininkės vokalas prastas, ir anglų tarimas neaiškus, ir judesiai prasti, kaip ir priklauso artistams, atėjusiems „iš rūsio“. Lietuva daugiausiai į Euroviziją ir siuntė atlikėjus „iš rūsio“: „naujus veidus“, mažai kam žinomus, jaunus ir sceninės patirties neturinčius dainininkus. Todėl nėra ko stebėtis, kai išsiuntus nepatyrusius artistus, užimamos paskutinės vietos.Nežinau ką mąstė prodiuseris Lučiūnas, išrinkęs šią dainą, gal manė taip įtiksiąs ukrainiečiams. Tik jiems revoliucijos jau per gerkles lenda. O ta raudonai apsirengusi Ivanovskaja labiau primena spalio revoliuciją nei ukrainiečių maidanus. Galbūt Lietuva Eurovizijoje taip paminės gražų spalio revoliucijos jubiliejų, šimtąsias metines.Visada maniau, kad jeigu jau siunčiami atlikėjai, iš kurių nereikia tikėtis stebuklo, tai nors lietuvių kalba dainuotų- ar taip, ar taip paskutinės vietos."

Skaityti daugiau...
2017-04-18

Aukojimas

o svarbiausia kad didžiulę:„naudą iš tokio aukojimo turi prekybos centrai. Juk iš jų visa tai nuperkama ! Ar girdėjote nors kada, kad koks prekybos centras ką nors paaukojo ? Ar girdėjote kada, kad kokia kavinė paaukotų skurstantiems pietus ? Bet visų blogiausia, kad tie aukojantys nemato, kad jau patys tapo didžiuliai ubagai...Taip sukuriama iškreipta tikrovė ir tariamo "aukojimo" iliuzija....Tokiu "aukojimu" didžiuojasi valstybė, nes esant kuo daugiau aukotojų nustatoma kad šalis vis dar turtinga,nes išgali tiek daug dar aukoti."

Skaityti daugiau...
2017-04-14

Rinkimai (5)

Baltosioms pirštinėms: „apsilankykite bažnyčiose ,nes iš ten jau sklinda už ką balsuoti,manau kad įstatymai turi galioti visur ir visiems"

Skaityti daugiau...
2017-04-13

Debatai

Taigi: „Debatai - tai spektaklis, už kurį nereikia mokėti pinigų, daugiau iš jų naudos jokios, kaip ir iš zinaukarenku.lt, nes renkama ne pagal pažiūras, protą, sugebėjimus, bet pagal kandidato žinomumą, kuris pasiekiamas arba pinigais, tai yra viešųjų ryšių pagalba (ne veltui karbauskiniai laimėjo tiek vietų Seime, daugiausiai išleido pinigų ir daugiausiai apie juos prieš rinkimus masinėse informacijos priemonėse buvo kalbama), arba kandidatas jau žinomas - muzikantas, dainininkas, aktorius, žurnalistas ir pan. ir pinigai reikalingi iš nieko padaryti gerą prekę, kuri rinkėjams patiktų.
Seniai vadovėliai parašyti, ką kandidatas turėtų kalbėti: meluok ir rinkimus laimėsi, nemeluosi - nelaimėsi. Todėl , jeigu esi sąžiningas kandidatas ir nesirengi meluoti, tai turi nusiteikti, kad ne tau Martynai mėlynas dangus."

Skaityti daugiau...