Orai

Artimiausiomis dienomis orai pernelyg nesikeis. Joninės bus apniukusios, o lietus, tikėtina, neskubės gadinti šventės ir prapliups tik antroje nakties pusėje. Šeštadienis jau bus lietingas ir vėjuotas, sekmadienį pragiedrulių bus daugiau, nors debesys dar šliūkštels lietaus. Ateinanti savaitė pažers permainų: nuo savaitės vidurio oras kaip reikiant įkais ir temperatūra perkops 25 laipsnius.

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: "Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Atmestas (apie neįvykusį konkursą vyriausiojo architekto pareigoms užimti): "Paaiškėjo, kad policininkų su architektūriniu diplomu nėra".

Komentuoti
2017-06-23

komentaras

Atmestas (apie neįvykusį konkursą vyriausiojo architekto pareigoms užimti): "Paaiškėjo, kad policininkų su architektūriniu diplomu nėra".

Skaityti daugiau...
2017-06-22

Ugniagesiai (2)

Viskas čia gerai: „Ugniagesiai- gelbėtojai reagavo tinkamai, nors iš tiesų atrodo anekdotiškai. Bet pagal mūsų įstatymus, jei žmonės nebūtų gelbėję ančiukų, gali būti, kad būtų prilyginta žiauriam elgesiui su gyvūnais ir būtų teismas. Jau nekalbu iš žmogiškosios pusės. Nors dėl tokių iškvietimų reikėtų bent jau simboliškai susimokėti“. Skaityti daugiau...

2017-06-21

komentaras (1)

Švaistymas (apie muziejų apgaubusius stendus): "Ar nereikėtų Kauno technologijos universiteto laboratorijoje atlikti stendų analizės. Kaip jie reaguoja į šviesą ir drėgmę? Man jie tokie nehomogeniški..."

Skaityti daugiau...
2017-06-20

komentaras

zita: visam pasaulį avis gano piemenys, gi čia paliktos likimo valiai. Paskui kaltina valdžią ir vilkus..

Skaityti daugiau...
2017-06-19

Mindaugas: „Baisu. Maniau tepalus reklamuoja“

Mindaugas: „Baisu. Maniau tepalus reklamuoja“. Skaityti daugiau...

2017-06-16

Sankryža (2)

X - man: „Taikos ir V.Kudirkos gatvių sankryžą būtina pažymėti ryškiomis spalvomis, bei ypatingais ženklais, kaip įspėjimu apie galimą padidintą avaringumą. Kol dar neįvyko baisi nelaimė."

Skaityti daugiau...
2017-06-15

Klausimas

www.anyksciai.lt:„Savivaldybė džiaugsmingai paskelbė, kad apleisto ir neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą kiekvienoje savivaldybėje sudarytų ir tvirtintų savivaldybės taryba. Jei Seimas naują nuostatą priimtų, jos įsigaliotų 2018 m. sausio 1 d. Ar tai reiškia, kad bus perkamos vis naujos valgyklos ?"

Skaityti daugiau...
2017-06-14

Pastebėjimai (1)

Pritariu"baisu: „Yra užsisėdėjųsių,ir n...metų vadovauja,tad praranda savikontrolę(net su kvapeliu drįsta pasirodyti vadovo kėdėje,nes galvoja,jog niekas jos neiškrapštys iš šiltos vietelės?..)Eilinė NESĄMONĖ(Lietuvoj taip jau įprasta),kad "pritrūkstama"direktorių?Nenuostabu,kad daug jaunų žmonių su savo šeimomis palieka savo gimtinę,nes daugumai NEBEPRIIMTINOS VISOS "tvarkos" ar DAROMOS NESĄMONĖS-tiesiog VALDANTIEJI TAPO "NEĮGALIAIS"

Skaityti daugiau...
2017-06-13

Apie koncertus (1)

dovile: „Super naujienos! Dar labiau Gerbiu poną Sigutį! Lauk tokias "fiestas". Mes turime kelti aukščiau savo kultūrą ir su ja susijusių renginių kokybę. O tokios fiestos garbės miestui nesuteikia. Jos asocijuojasi su prastu skoniu, masiniu alkoholio vartojimu bei smurtu - to toleruoti nevalia. Įsivaizduokite, kokie būtų šaunūs renginiai jei vietoj tokių fiestų vyktų "Klasikinės muzikos festivaliai". Ko Lietuvoje šiuo metu nėra. Eičiau ir eičiau...."

Skaityti daugiau...
2017-06-12

Apie Anykščius

Judėjimas: „Iš literatūrinių, tampame policiniais."

Skaityti daugiau...