Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Koks Jūsų išsilavinimas?

Orai

Naktį +1
Dieną +8

Dienos anekdotas

Moterų žodynas:

Taip = Ne
Ne = Taip
Gal būt = Ne
Aš neteisi = Tu dar pasigailesi
Mums reikia = Aš noriu
Spręsk pats = Teisingas sprendimas akivaizdus
Daryk ką nori = Veliau tu už tai dar sumokesi
Mums reikia pasikalbeti = Man reikia pasiguosti
Žinoma tęsk = Aš nenoriu, kad tu tai darytum
Aš nesuirzusi = žinoma, aš suirzusi, idiote!

Komentaras

Dabužiai: „Įdomu, kodėl niekas nesitarė dėl autobusų stotelės Dabužiuose ? Jei ne bendruomenės ir gerb. Petro Baniulio aktyvi pozicija, būtų seniūnas stotele pastatęs prieš Kristaus žengimo į dangų Bažnyčią."

Komentuoti
2017-03-24

Problemos

Dabužiai: „Įdomu, kodėl niekas nesitarė dėl autobusų stotelės Dabužiuose ? Jei ne bendruomenės ir gerb. Petro Baniulio aktyvi pozicija, būtų seniūnas stotele pastatęs prieš Kristaus žengimo į dangų Bažnyčią."

Skaityti daugiau...
2017-03-23

Siekiai

Biau: „Nerealūs siekiai žavūs tuo, kad jų niekada nereikia realizuoti ir už juos atsakyti. Visą energiją galima skirti teoriniams svarstymams, projektų rašymams, susipažinimo kelionėms, už tai įsisavinant atlygį ir realiai jokio naudingo darbo neatliekant. Provincijos biurokrato svajonė tiesiog."

Skaityti daugiau...
2017-03-22

Pastebėjimas

Geras: „Tik darbo partijos narys gali piktintis kad reikia laikytis įstatymų!"

Skaityti daugiau...
2017-03-21

Apie Kavarsko kryžių (2)

Baisu: „ ...prie Komunistų dar taip baisu nebuvo...! Ar gali būti kryžius bešeimininkis ? Viešpatie atleisk - jie nežino ką daro......"

Skaityti daugiau...
2017-03-20

Apie komentatorius (4)

R.Gižinskas: „Jeigu esi LR pilietis tai ko bijai -pasirašyk tikrąją pavarde Labai daug kiškių drasuolių."

Skaityti daugiau...
2017-03-17

Rinkimai į Seimą (6)

Taigi: „Ir kam tie rinkimai reikalingi, vieną pavardę Seime pakeis kita, ir viskas, tik išlaidos. Geriau jau ta Greta nebūtų atsisakiusi mandato, tik, matyt, nenorėjo, kad daugiau būtų po jos reikaliukus knisamasi."

Skaityti daugiau...
2017-03-16

Apie valdžią (2)

praeinanti pro šalį:„Valdžia ,kurią mes išrinkome, daug kalba apie pilietiškumą,bendruomeniškumą ir štai kaip reaguojama kai bendruomenės nariai nori kažką pakeisti,pagražinti ir neb0ti abejingiems savo miestui-tyla ir visišku abejingumu .Ar taip jau buvo sunku valdžios atstovams sureaguoti ar bent suvaidinti kad reaguojama į paprastos problemos sprendimą-plytelių pašalinimą.Juk mano nuomone ,tai net dėmesio neverta problemėlė,bet kaip nuvilianti bendruomenę jai rodomu abejingumu."

Skaityti daugiau...
2017-03-15

Apie valdininkus

Kaip fainiai:„Nuo vieno konkursinio milijono kišenyten šmaukšt šimtas štukyčiu, nuo kito konkursinio milijono taukšt šimtas štukyčiu - galima ne tik nedirbt metus valstybinėje tarnyboje, bet ir niekur...Po metu tik pyst ir vel valdiškoj kedej....ir vel "..dvadcat piat, vsio s načala "...Faina čia šitoj aborigenų šaly givynt..."

Skaityti daugiau...
2017-03-14

Rinkimai į Seimą (1)

Pritariu: „Nepartinis teisus, šitie rinkimai yra niekiniai, jie svarbūs tik tam, kuris pateks į seimą ir 4 metus sočiai gyvens mažai dirbdamas ir daug uždirbdamas."

Skaityti daugiau...
2017-03-13

Apie savivaldybę (1)

Juozas: „Savivaldybės vadovams verta labai susirūpinti Anykščių verslu, jo palaikymu bei plėtojimu. Keistai atrodo, jei tai teisybė, jog Anykščių statybinės organizacijos yra ignoruojamos, jos negali konkuruoti su kitomis to profilio įmonėmis vien dėl neigiamo valdžios požiūrio į jas. Mano manymu savivaldybės administracijos vadovai turi įvesti tradicinius susitikimus su svarbiausių verslo įmonių vadovais, pav. organizuojant kassavaitinius susitikimus prie pietų stalo, kurių metu būtų aptariamos problemos ir kokios pagalbos reikia mūsų verslui, t.y. mūsų žmonėms, kurie dirba tose įmonėse. Tokia priemonė būtų daug reikšmingesnė, nei susitikimai seniūnijose, kurie turi labiau, mano galva, suplanuotos priemonės paukščiuko uždėjimo reikšmę. Antra, savivaldybė turi atrasti protingą balansą tarp turizmo vystymo rajone ir anykštėnų interesų. Tai labai svarbu. Žmonės yra pastebėję, jog kuo daugiau kūriam komforto turistams, tuo labiau mažėja jo anykštėnams. Eilės prie bet kokių paslaugų, automobilių kamščiai, triukšmas, sausakimšos poilsio veitos ir t t. Šiuo metu, kai merai yra tiesiogiai renkami, tampa unikali galimybė netempti sprendimų ant ideologinio kurpaliaus, o dirbti visų anykštėnų labui Ačiū."

Skaityti daugiau...