Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ėjau namo vėlai vakare. Pamačiau, kad priešais einanti mergina paspartino žingsnį. Pradėjau greičiau eiti ir aš. Tada ji pasileido bėgti. Aš - taip pat. Čia ji kad pradės rėkti! Na, aš irgi - iš visų plaučių. Net nespėjau atsisukti pažiūrėti, nuo ko bėgam.

Komentaras

Leonas Al.:„Kur jūs radote Anykščiuose tokias plačias gatves, kad jas reikėtų siaurinti? J.Biliūno? Taikos? Vilniaus? Tilto gal? Kurklių? Čia jums gal Maskva su Niujorku, Berlynas su Tokijumi vaidenasi? Dirbtinai Anykščiams primesta diskusija kaip ir su užtrvankų griovimu."

Skaityti komentarus (3)
2019-03-06

Nuomonė

Anyksciai iklimpo:„Ziogelis - viesuose kalbejimuose geras, turi minciu ir protingu formuluociu. Koja jam matyt pakiso profesines veiklos sleifas. Ne vienas zmogus sake, kad jis isterikas ir reksnys. Zodziu Žiogelis.
Pakeltis - mano poziuriu jo supratimas apie tai kaip spresti kas svarbiausia anykstieciams yra i pievas ir jau daug metu neevoliucionuoja. Zodziu PaKeltis.
Vaiginas - o jis apskritai nors ka kas priverstu suklusti pasake? Negirdejau.
Obelevicius ir Tubis - Tubis buvo reikalingas vienai kadencijai, kad isspirtu stagnavusi Obeleviciu ir prasluotu isisedejusia, socdemiska administracija. Darba atliko ir gana. Dabar reikalingas kurejas, o rinktis galim vel is tu paciu dvieju abejotinos reputacijos veikeju. Zodziu proverzio anyksciu krastui nenusimato. Svarstyti galim tik kuris is ju mazesnis minusas."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Pritariu ir siūlau: situacijoje tobuliausias variantas Anykščiams pakartoti dar vienai kadencijai Tubio - Obelevičiaus duetą. Tubio vyriškosios stiprybės (Ūkis, verslas, ekonomika, finansai ir kieta administracija) ir Obelevičiaus inteligentiškas minkštumas ir santūrumas (Švietimas, socialinė rūpyba, kultūra,) davė ir duos Anykščių rajonui gerus rezultatus. Po ankstesnių rinkimų prieš antrą turą jau esu apie tai "Anykštoje" rašęs.
  Jau tada ant abiejų kandidatų buvo prieš pat rinkimus uždrėbta pakankamai purvo, ypač ant S.Obelevičiaus, bet žmonių tai iš pusiausvyros neišmušė. Dabar labiau nukentėjo K.Tubis, bet ir jį žmonės iškėlė aukštai. Kaltinamas tai dar nereiškia, kad kaltas.
  Matau optimaliausią sprendimą rajonui: K.Tubį palikti meru, S.Obelevičių vicemeru. Linkiu anykštėnams nesiblaškyti, nepasiduoti visokių intrigantų bei isterikų kiršinimams ir išlikti tvirtiems. Silpnuosius ir ambicingus jūs jau teisingai atmetėte. Tai tik pirmyn!

  Prieš metus
 • LS

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Apie kokius čia gerus rezultatus kalbate? AtėjusTubiui viskas sustojo, išmėtyti geriausi žmonės, niekas nebenori kartu dirbti

  Prieš metus
 • Kairys

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Gal ir sutikčiau, jeigu Tubys nebūtų nušalintas, jeigu nebūtų susipykęs su visu svietu. Jo neremia nė viena partija. Ką tai reiškia? Išrinkus jį meru - tolimesnis chaosas ir peštynės, vėluojančios algos ir pašalpos, galop tiesioginis valdymas, pirmalaikiai rinkimai. Todėl dabar jau visi, kairys tu ar dešnys, socialdemokratas ar liberalas, žalias ar raudonas turi vienytis prieš Tubį, balsuoti už Sigutį ir gražinti savivaldybėje ramybę, stabdyti susipriešinimą.

  Prieš metus
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Kairys Nuoroda

  Kas tos partijos, jei Tubį remia žmonės!?

  Prieš metus
 • Remember! Prisiminkime!

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Prisimenate, kaip buvo konservatorių pjudomas Druskininkų meras R.Malinauskas? Kiek po teismus tampytas, kiek visokiais “Vijūnėlės dvarais” šmeižtas. Net jo partija – socialdemokratai su lyderiu A.Butkevičiumi jo negynė. Tai žmogus išėjo iš tos partijos, sukūrė savo komitetą ir štai koks rezultatas: Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Druskininkus su Ričardu Malinausku“ turi 17 mandatų taryboje (konservai tik 4, gi socdemai tik 1) , o pats R.Malinauskas gavo 70,50% balsų! Žmonės moka vertinti atliktus darbus. Anykščių rajono žmonės parodė, kad irgi moka ginti savo merą! Tikiu, kad per antrą turą jie trinktelės visiems siurprizą - ne prastesnį, negu druskininkiečiai! Yra už ką kelti nykščius už rajoną Anykščių!!!

  Prieš metus
 • O ką?

  atsakymas į: Remember! Prisiminkime! Nuoroda

  O tą, kad labai svarbu, kad ne partijos, o būtent žmonės dabar išrinktų merą! Būtent Anykščių rajono žmonės! Ar jie tam subrendę? Manau, kad tikrai taip. Ar turi ryžto ir drąsos? Tikiu, kad turi! Jie kantriai patyli, pakenčia, bet reikiamu momentu moka ir plieno tvirtumą parodyti. Nenulenksi, nepalauši. O to juk labiausiai ir reikia.

  Prieš metus