Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
2019-04-10

Nuomonė

R.Sereičikas:„Pasibaisėtina situacija. Panašu, kad projektas buvo orientuotas į kuo didesnę darbų sąmatos išpūtimą. Netikiu, kad šį projektą rengė bent kiek nors su architektūra susidūręs žmogus. Akivaizdu, kad čia pasidarbavo "technariai"- inžinierinių statinių žinovas. Šis betoninis monstras-akį rėžiantis svetimkūnis jautrioje Šventosios upės gamtinėje aplinkoje. Ar tikrai tokie sprendimai prisideda prie patrauklaus Anykščių įvaizdžio kūrimo? Kur žiūrėjo savivaldybės architektūros specialistai?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kad savivaldybėje dirba vyr. architekte V.J. ir visi nutyli, jos net nepaklausia. O kas derino ? Žinoma V.J. Ar tik algai paimti žmonės sėdi savivaldybėje?

  Prieš 4 mėnesių
 • galvoju

  Nuoroda

  Pasistatysi namą ,o paskui galvosi kaip jį išlaikyti.Juk plotas bus didelis na ir ką kaltinsi negi savą architekte. Manau ,ne visiems ir suprasti tokie dalykai. tegul dirba ką pradėjo tik nereikia kažką kaltinti.. Bus viskas gerai.

  Prieš 4 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Atsirado architektų architektas profanas Sereičikas. Nejuokinkite.

  Prieš 4 mėnesių
 • politika

  Nuoroda

  Buvo savivaldybėje mero patarėjas-architektas. Tai jo ir paklauskite viešai.

  Prieš 4 mėnesių