Kokia oro temperatūra Jums maloniausia?

Dienos anekdotas

Naujųjų metų rytas. Baloje snūduriuoja gerokai prigėrusi moteriškė. Prisistato policininkas:
- Ponia, kas Jūs ir ką čia veikiate?
Moteriškė vos pajudindama galvą...
- Snieguolė aš... Tirpstu...

Komentaras

Faktas su klausimiuku :): "Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?"

Skaityti komentarus (3)
2019-04-10

Nuomonė

R.Sereičikas:„Pasibaisėtina situacija. Panašu, kad projektas buvo orientuotas į kuo didesnę darbų sąmatos išpūtimą. Netikiu, kad šį projektą rengė bent kiek nors su architektūra susidūręs žmogus. Akivaizdu, kad čia pasidarbavo "technariai"- inžinierinių statinių žinovas. Šis betoninis monstras-akį rėžiantis svetimkūnis jautrioje Šventosios upės gamtinėje aplinkoje. Ar tikrai tokie sprendimai prisideda prie patrauklaus Anykščių įvaizdžio kūrimo? Kur žiūrėjo savivaldybės architektūros specialistai?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kad savivaldybėje dirba vyr. architekte V.J. ir visi nutyli, jos net nepaklausia. O kas derino ? Žinoma V.J. Ar tik algai paimti žmonės sėdi savivaldybėje?

  Prieš 2 mėnesių
 • galvoju

  Nuoroda

  Pasistatysi namą ,o paskui galvosi kaip jį išlaikyti.Juk plotas bus didelis na ir ką kaltinsi negi savą architekte. Manau ,ne visiems ir suprasti tokie dalykai. tegul dirba ką pradėjo tik nereikia kažką kaltinti.. Bus viskas gerai.

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Atsirado architektų architektas profanas Sereičikas. Nejuokinkite.

  Prieš 2 mėnesių
 • politika

  Nuoroda

  Buvo savivaldybėje mero patarėjas-architektas. Tai jo ir paklauskite viešai.

  Prieš 2 mėnesių