Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-04-10

Nuomonė

R.Sereičikas:„Pasibaisėtina situacija. Panašu, kad projektas buvo orientuotas į kuo didesnę darbų sąmatos išpūtimą. Netikiu, kad šį projektą rengė bent kiek nors su architektūra susidūręs žmogus. Akivaizdu, kad čia pasidarbavo "technariai"- inžinierinių statinių žinovas. Šis betoninis monstras-akį rėžiantis svetimkūnis jautrioje Šventosios upės gamtinėje aplinkoje. Ar tikrai tokie sprendimai prisideda prie patrauklaus Anykščių įvaizdžio kūrimo? Kur žiūrėjo savivaldybės architektūros specialistai?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kad savivaldybėje dirba vyr. architekte V.J. ir visi nutyli, jos net nepaklausia. O kas derino ? Žinoma V.J. Ar tik algai paimti žmonės sėdi savivaldybėje?

  Prieš savaitę
 • galvoju

  Nuoroda

  Pasistatysi namą ,o paskui galvosi kaip jį išlaikyti.Juk plotas bus didelis na ir ką kaltinsi negi savą architekte. Manau ,ne visiems ir suprasti tokie dalykai. tegul dirba ką pradėjo tik nereikia kažką kaltinti.. Bus viskas gerai.

  Prieš savaitę
 • ???

  Nuoroda

  Atsirado architektų architektas profanas Sereičikas. Nejuokinkite.

  Prieš savaitę
 • politika

  Nuoroda

  Buvo savivaldybėje mero patarėjas-architektas. Tai jo ir paklauskite viešai.

  Prieš savaitę