Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Verčiau:„medžiotojai pasitarnautų visuomei.Labai jau priviso kaimuose valkataujančių, šeimininkų neprižiūrimų palaidų šunų. Jau praeiti kaimo gatve neaplotas, neapkandžiotas nebegali, paštininkai tik dujomis atsigina. Gal mdžiotojai galėtų specialiais nepavojingais šoviniais tokius šunis užmigdyti ir juos nugabenti saugiai į gyvūnų globos namus? O iš apsileidėlių šeimininkų būtų galima Medžiotojų klubams išsireikalauti pinigų. Tai bent būtų geras ir naudingas darbas atliktas."

Komentuoti
2019-04-10

Nuomonė

R.Sereičikas:„Pasibaisėtina situacija. Panašu, kad projektas buvo orientuotas į kuo didesnę darbų sąmatos išpūtimą. Netikiu, kad šį projektą rengė bent kiek nors su architektūra susidūręs žmogus. Akivaizdu, kad čia pasidarbavo "technariai"- inžinierinių statinių žinovas. Šis betoninis monstras-akį rėžiantis svetimkūnis jautrioje Šventosios upės gamtinėje aplinkoje. Ar tikrai tokie sprendimai prisideda prie patrauklaus Anykščių įvaizdžio kūrimo? Kur žiūrėjo savivaldybės architektūros specialistai?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Įdomu

  Nuoroda

  Kad savivaldybėje dirba vyr. architekte V.J. ir visi nutyli, jos net nepaklausia. O kas derino ? Žinoma V.J. Ar tik algai paimti žmonės sėdi savivaldybėje?

  Prieš metus
 • galvoju

  Nuoroda

  Pasistatysi namą ,o paskui galvosi kaip jį išlaikyti.Juk plotas bus didelis na ir ką kaltinsi negi savą architekte. Manau ,ne visiems ir suprasti tokie dalykai. tegul dirba ką pradėjo tik nereikia kažką kaltinti.. Bus viskas gerai.

  Prieš metus
 • ???

  Nuoroda

  Atsirado architektų architektas profanas Sereičikas. Nejuokinkite.

  Prieš metus
 • politika

  Nuoroda

  Buvo savivaldybėje mero patarėjas-architektas. Tai jo ir paklauskite viešai.

  Prieš metus