Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Komentuoti
2020-01-17

Tvarka

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dariui

  Nuoroda

  Pas patį ir gili depresija, net rašyti taisyklingai nebesigauna...

  Prieš 5 mėnesių
 • išeitis

  Nuoroda

  Tuos bomžus zemeriojančius prie prekybos centrų reikia utilizuoti priverstinai įdarbinant. Daro gėda visam miestui, nes sarmata žiūrėti, kai fiziškai sveiki ir darbingi alkašai puldinėja praeivius prašydami pinigų alui.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nesupratau

  Nuoroda

  kur Darius rado tokia kolonele. Nu ne karto niekas nei cigareciu prase, nei pavalgyt pirkti prase... ir i Norfas abi einu visai ramiai.....

  Prieš 5 mėnesių
 • Tikrai?

  Nuoroda

  Nesistebėk Dariau. Tai priverstinio kurortinimo pasekmės. Toliau bus tik dar blogiau.

  Prieš 5 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Tikrai? Nuoroda

  Turbūt ten ir buvo tokie debilai, kaip šitas komentatorius

  Prieš 5 mėnesių