Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti
2020-08-03

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nereikia dejuoti

  Nuoroda

  Mieste gyvenantys nei žolės patys nepjauna, nei miestiečių privežtų šiukšlių nerankioje. Už šildymą kompensacijas gauna, žvyruotų kelių dulkių neuosto ir t.t. O be to jei manote, kad kaimiečiui lengviau važiuokit į kaimą, vienkiemių parduodamų pilna.

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Žemdirbiui, jo sunkiam darbui pagarba. Lenkiu galvą tikram žemdirbiui, nekalbam apie išnaudotojus...
  Duok Dieve jiems geros sveikatos ir gamtinių sąlygų...
  Nepavydėkit žmonės, nepavydėtinų dalykų

  Prieš mėnesį
 • kaimietė

  Nuoroda

  O kurgi tam kaimo žmogui ir dėtis, jei ne žemelę dirbti? Kitų darbų nėra. Kaimas sensta Žymiai labiau negu miestas, nes jaunimas po miesstus, užsienius išsilakstė. Nepyk, miestieti, ant to kaimo žmogaus. Kaip ne kaip, jis visus maitina: ir duonelė, ir mesytė juk ne balkonuose ar ant palangių užauga, Reikalauja daug triūso. Ir jeigu ūkininkai ir pabmmba, tai tikrai ne iš gero gyvenimo, ypač smulkieji. Juk nei ES išmokos, nei gamta jų nelepina. Taip kad, miestieti, gyvenk su kaimiečiu draugiškai. P.S. Juk ir tamsta labai dažnai burnoji ant valdžios dėl didelių šilumos kainų (nors kažin kas daugiau sumoka už tą šilumą) ir daugelio kitų dalykų.

  Prieš mėnesį