Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Bažnyčioje kunigas aiškina jaunavedžiui:

- Į klausimą "Ar sutinkate vesti šią moterį?" reikia atsakyti "Sutinku", o ne "Kas bus, tas bus".

Komentaras

Zosė smailianosė:„Girdėjau meras sakė kad čia paslapčių dvarelis, tai gal čia tokia paslapis ir bus parodyta už įsigyta bilietą :), o gal įstaiga neužilgo keis pavadinimą iš viešoji biblioteka į labiau tinkantį ir šiolaikišką- "Paslapčių ir pasakų patyrimo biblioteka...)"

Komentuoti
2020-09-08

Komentaras

Leonas Al.:„Eurosojūzas mus privertė sunaikinti savi atominę energetiką, o naujos mums nepastatė. Ir ne tik mus: Bulgarus, Vengrus, Slovakus. Net Japonijos modelis netiko. Tai dabar pavydas graužia rūras žiūrint kaip kaimynams sekasi?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tokia tiesa

  Nuoroda

  Lietuva neturi nei galingų upių, nei naftos, nei dujų, nei kitų energijos šaltinių. Visa tai reikia pirkti, o tai nepigu. Atsisakyti atominės energetikos buvo beprotybė. Padaryta milžiniška žala valstybės ekonomikai.

  Prieš mėnesį
 • AHA !!!

  Nuoroda

  Kad galėtumei pasipriešinti JAV spaudimui, turi mažiausiai būti tokia valstybė, kaip Vokietija. Tokia Mini - valstybiukė kaip Lietuva net cyptelėti prieš negali.

  Prieš mėnesį
 • energetikas

  Nuoroda

  Nu ir debilas, tu Leonai. ES uždarė, ES ir finansuoja uždarymo kaštus, be europinių pinigų Lietuva būtų sužlugdžius savo ekonomiką uždarinėdama elektrinę jos resusrsui pasibaigus.Gal nepameni, kas sužlugdė Hitaši projektą? Tai tavo mylimi bebrai ir Karbauskis greičiausiai Putino užsakymu.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al. - "energetikui"

  atsakymas į: energetikas Nuoroda

  Šios elektrinės II-as blokas galėjo saugiai dirbti dar 60 metų. ES neleido. Hitači būtų stačiusi ir pastačiusi naują, tačiau atsirado niekšų, kurie suorganizavo referendumą, o apdurninti lietuviai nubalsavo prieš. Baltarusiai siūlėsi kartu statyti Visagine naują AS korpusą, bet A.Kubilius ( ne be ES ir JAV) kategoriškai baltarusius atstūmė. Tai jie rado kitus partnerius ir viena saugiausių ir moderniausių AE tuoj pas juos pradės dirbti. Lietuviams nieko kito nebelieka, kaip loti ant kaimynų. Lygiai taip pat, kaip lojome ant dujotiekio Baltijos dugnu iš Rusijos į Vokietiją. Neišdegė! Dabar lojame ant II-os dujotiekio linijos kartu su amerikonais. Ir kas? Ogi nieko. Likome ant ledo.Dujotiekis, kaip ir Baltarusijos AS veiks.

  Prieš mėnesį
 • Leonai, gal jau užtenka pastatytos raudonos ligoninės ... galėtum ir apie paatvirauti :)

  Prieš mėnesį