Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
2020-11-20

Komentaras

Aurimas:„Padetis darosi jau nevaldoma , tai tarybos narys , tai komunalinio direktorius , o kas sekantis ....gal reiketu merui galvot ivest komendanto valanda , dezinfekuot visus gyventojus."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to tai va...

  Nuoroda

  Taip"kietai"apsiskiepijus, nebereikalingi kunigai, nes visagalis dievas yra SKIEPAS...O vis tik Dievas juokiasi ant debesies...

  Prieš 2 dienas
 • Tai va kaip...

  Nuoroda

  NIEKAS NENORI MIRTI !!!

  Prieš 4 dienas
 • Tai va kaip... P.S.

  atsakymas į: Tai va kaip... Nuoroda

  Antradienį pasiskiepijau nuo sezoninio gripo. Kaip ir kasmet tai darau. Kam rizikuoti. Ir nuo pneumokokinės pneumonijos esu pasiskiepijęs, ir nuo erkinio encefalito. Kaip sakoma, Dievas saugo tuos, kurie ir patys saugosi.

  Prieš 4 dienas
 • Anupras

  Nuoroda

  gal mažiau trieskit britvom dėl dar vienos gripo atmainos, kuria virš 80 proc. perserga be simptomų arba lengvai. Arba sau komendantą įsiveskit ir dezinfekuokitės. Kas valandą.

  Prieš 4 dienas