Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)
2020-12-18

Komentaras

Sigita T.:„Labai gerai, kad Anykščiuose daromos pertvarkos gyventojų naudai. Labai gerai, kad į pertvarkas įtraukiami gyventojai. Iš komentarų matosi, kad yra norinčių prieštarauti ir ieškančių priekabių. Bandymas apleliuoti dėl per mažai viešinamas iniciatyvos neatlaiko kritikos. Asmeniškai aš apie tai girdėjau jau rinkimų kampanijos metu, apie tai skaičiau savivaldybės tinklapyje ir socialinio tinklo paskyroje. 80 komentarų, 16 bendrinimų parodo, kad žmonės domisi, žmonės supranta, žmonės tikisi.
Marytės ir Juozai bandė pasakyti, kad žmonėms rūpi kokias principais naujas centras dirbs, kokie bus pasikeitimai savivaldybės įmonėse. Patikėkite, žmonėms tai mažiausiai rūpi. Asmeniškai man visiškai neįdomu ar įmonė yra UAB, ar VŠI ar biudžetinė, man visiškai nerūpi kokiame kabinete sėdi direktorius ir pavaduotojas ir t.t. Man rūpi, kad būtų patogu, mandagu, greita ir pigu. Viskas. Sėkmės darantiems."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Esmė

  Nuoroda

  "Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą ir gebantis gyventi tik šia diena.
  Mankurtas buvo vienintelė išimtis šia prasme – jam iš esmės buvo svetimi kėslai maištauti, neklausyti. Tokių troškimų jis neturėjo. Todėl nebuvo reikalo saugoti jį, laikyti sargybinius ir tuo labiau įtarinėti jį turint kokių slaptų ketinimų. Mankurtas kaip šuo pripažino tik savo šeimininkus. Su kitais jis nebendravo. […] Užtat pavestą užduotį atlikdavo aklai, uoliai, atkakliai."
  https://bukimevieningi.lt/kas-mes-mankurtai-ar-zmones/

  Prieš 4 mėnesių
 • D.:)

  Nuoroda

  Sigita, prie viso to dar sukalbėk poterius ir triskart "Sveika Marija"

  Prieš 4 mėnesių
 • Birutė T.

  Nuoroda

  Šviesos spindulėlis visokių Juozų ir Taigi komentarų purve.

  Prieš 4 mėnesių