Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)
2020-12-29

Komentaras

Vitalija:„Uždaryti viską visoij Lietuvoje,nei fierverku,nei ižieptų eglių.Visi sedėsim namie,apsikabinę tevizorių ir džiaugsimės,kad jis dar kažką rodo."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vitaliuk

  Nuoroda

  Negi neturite ko nors apsikabinti?

  Prieš 3 mėnesių
 • Vitalijai

  Nuoroda

  Taigi poniai jei taip norisi linksmintis, šokti, dainuoti, baliavoti, tai prašom.Daug dar durnių Lietuvoj, kurie vaidina, kad nieko nebijo, kad jokio viruso nėra, kad viskas išgalvota. Tai grūskitės prie eglučių miestuose, šaudykit fejerverkus, girtaukit, stumdykitės eilėse prekybos centruose. Gal greičiau koroną pasigausit ir suprasit, kas tai per bėdos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pilietė

  Nuoroda

  Del tokių niekų nervintis kai kyla didesnės problemos... Jei tamsta jų neturi įsivaizduok: Tėvai guli namie su koronovirusu sunkioje padėtyje. Į ligoninę nepriimma nes vietų nėra. Slaugyti nėra paprasta nes tai užkrečiama. Tamstos 2 vaikai negali eiti nei į mokyklą nei į darželį. Palikti nėra kur nes privati įmonė kurioje tamsta dirbi 2-2,5 mėnesio tamstos biuletenyje nelaikys. Ir dar daugybė įvairiausių tikrų problemų iškyla normaliems žmonėms ir jie kažkaip jas sprendžia. O tau problema, kad eglutė kieme nešviečia ir fejerverkas neiššovė. Manau, kad pati didžiausia problema tamstai su galva.

  Prieš 3 mėnesių