Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (1)
2021-01-20

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • mokesciam

  Nuoroda

  tu paprasciausias myznius o ne mokesciai

  Prieš mėnesį
 • Mokesčiai

  Nuoroda

  SPA į savivaldybės biudžetą 2020 m sumokėjo daugiau nei Anykščių vynas, šiltnamiai ir dar įmonėlių Anykščiuose kartu sudėjus. Bet, jeigu tai klausimas dėl skiepų, manau nėra susiję dalykai, nes skiepijami visi pagal ministro sudarytą eiliškumą. Dabar bus skiepijami senukai, kurie į biudžetą nesumoka nė euro, atvirkščiai iš biudžeto gauna pensijas.

  Prieš mėnesį
 • bet

  atsakymas į: Mokesčiai Nuoroda

  tie senukai (daugelis) kas mėnesį mokėjo po ketvirtį atlyginimo mokesčių. Tai prašom dabar grąžinti pensijų pavidalu. Ir neprikaišiokit, nes toji senatvė nelaukiama aplankys ir tamstą

  Prieš mėnesį
 • s

  atsakymas į: bet Nuoroda

  A6 kaupiu priva2iame pensij7 fonde ir d4l to man nereiks nieko pra6yti.

  Prieš mėnesį
 • Į mokeesčius

  atsakymas į: Mokesčiai Nuoroda

  O kiek senukai į biudžetą sumokėjo savo laiku? Pagal tave senukai moka 50 metų mokesčius ir savo noru turi pasitraukti iš gyvenimo, kad mokesčiams nebūtų dėl jų rūpesčių. Nuostabu.

  Prieš mėnesį
 • Jo, jo

  Nuoroda

  ne paslaptis - Rekvizitai.lt skelbia atlyginimų vidurkius. Galite pasiskaičiuoti.
  Ir kodėl visa tai eskaluojama, jeigu savivaldybės administracija, palaikoma koalicijos parnerių tai daro, vadinasi žino dėl ko taip daro.

  Prieš mėnesį
 • tai jo

  atsakymas į: Jo, jo Nuoroda

  Nuo kada sveikatos ministerija priklauso savivaldybės administracijai? Net keista, kaip taip žmonės nesupranta? Jei Lietuvoje nuspręstų uždrausti rauginti kopustus irgi kuo nors būtų kalta administracija arba koalicija?

  Prieš mėnesį
 • atsimeni

  atsakymas į: tai jo Nuoroda

  Buvęs ministras Veryga nuo lapkričio vidurio uždraudė renginius, bet savivaldybei tas negaliojo. Karavanas koncertinis ir jį lydintis meras važinėjosi ir linksminosi nor pagal Vyriausybės Operacijų vadovo nurodymą tokie renginiai jau buvo uždrausti

  Prieš mėnesį