Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)
2021-02-24

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Auklėtoja

  Nuoroda

  Kažkaip anykštėnai nesibodi demonstruoti savo durnumo. Ar bent matėte tą projektą? Jo esmė, kad bus sutvarkyta dalelė miesto teritorijos, įkurta zona vaikų poilsiui ir pan.

  Prieš mėnesį
 • Poniutei auklėtojai

  atsakymas į: Auklėtoja Nuoroda

  Ponia Auklėtoja, kultūros normų nepaisymas komentuojant irgi rodo protelio lygį.
  "Kažkaip anykštėnai nesibodi demonstruoti savo durnumo".

  Prieš mėnesį
 • Rūpesčiai dideli

  Nuoroda

  Jei varlė viena, reikia skelbti konkursą patinėlio pirkimui, kitaip nebus, kas pavasarį (kurkulus) ikrelius apvaisina. Nepermokėti, daugiau 10000 už patiniuką neduoti. Dar nežinom pagaliau varlės lyties, reikia chromosomų ar kitokio tyrimo. Jei varlė berniukas ir dar tokį pat nupirksim, mus smerks...

  Prieš mėnesį