Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Vyriausybė planuoja palengvinti sąlygas ir sumažinti biurokratiją stambiems investuotojams, pasižadantiems sukurti bent 200 darbo vietų.

Ministrų kabinetas trečiadienio posėdyje svarstys Ūkio ministerijos siūlymą, kad 30 mln. eurų investuojantis ir penkeriems metams 200 darbo vietų sukuriantis investuotojas būtų laikomas stambiu. Toks investuotojas galėtų tikėtis paprastesnių sąlygų.

Ministerijos nutarimo projekte teigiama, kad šiuo metu procedūros būna užtęstos, statybų leidimo projekto derinimas trunka beveik dvejus metus, egzistuoja daug formalių procedūrų ir perteklinių reikalavimų.

Siūloma stambiems investuotojams sukurti valstybės paramos paketą, palengvinantį gamybinius projektus. Svarstoma, kad būtų suformuotos teritorijos su jau įrengta reikalinga infrastruktūra, o stambiems investuotojams būtų taikomos atskiros, greitesnės procedūros.

Iki liepos ministerija ketina parengti Investicijų įstatymo pataisų projektą, iki kitų metų vasario planuojama Ūkio ministerijoje įkurti atskirą stambių projektų padalinį.

Taip pat ketinama įvirtinti, kad savivaldybės rengtų bendrųjų planų pakeitimus, kurių pagrindu būtų suteikiama teisė įgyvendinti plačios apimties projektus tam tikrose nustatytose savivaldybės teritorijose. Tokie projektai galėtų sulaukti iki 5 proc. tikslinės dotacijos iš valstybės biudžeto savivaldybės infrastruktūrai plėsti.

Bendradarbiaujant su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ketinama įtvirtinti nuostatas dėl nukrypimo nuo numatytų maksimalių finansavimo dydžių, leidžiant skirti 12 minimalių mėnesinių atlyginimų (vietoj 6 MMA) kvalifikacijai įgyti ir leidžiant skirti 6 MMA (vietoj 3 MMA) kvalifikacijai tobulinti ar kompetencijai įgyti.

Be kita ko, tikimasi įtvirtinti nuostatas dėl leidimų laikinai gyventi Lietuvoje procedūrų terminų trumpinimo, siekiant užtikrinti, kad visų procedūrų atlikimas truktų ne ilgiau kaip vieną mėnesį nuo dokumentų pateikimo bendrąja tvarka.

ELTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta