Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Kadenciją baigianti prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisveikina su Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos šalių ambasadoriais.

Šalies vadovė su ES ambasadoriais paprastai susitikdavo kas pusę metų. Trečiadienį rengiamas paskutinis tokio formato susitikimas.

Prezidentės patarėjas Nerijus Aleksiejūnas BNS sakė, kad susitikime bus aptartos ES ir užsienio politikos aktualijos bei apžvelgti nuveikti darbai.

„Tai bus puiki proga padėkoti ES šalių ambasadoriams už bendradarbiavimą ir pasiektus rezultatus. Pasiekta buvo daug tiek energetikos, tiek saugumo srityje, be to, ambasadoriai aktyviai dalyvavo prezidentės akcijoje „Už saugią Lietuvą“, – sakė diplomatas.

D. Grybauskaitės kadencija baigsis liepos 12 dieną. Ją prezidento pareigose pakeis gegužę išrinktas Gitanas Nausėda.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta