Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Kadenciją baigianti prezidentė Dalia Grybauskaitė atsisveikina su Lietuvai akredituotais Europos Sąjungos šalių ambasadoriais.

Šalies vadovė su ES ambasadoriais paprastai susitikdavo kas pusę metų. Trečiadienį rengiamas paskutinis tokio formato susitikimas.

Prezidentės patarėjas Nerijus Aleksiejūnas BNS sakė, kad susitikime bus aptartos ES ir užsienio politikos aktualijos bei apžvelgti nuveikti darbai.

„Tai bus puiki proga padėkoti ES šalių ambasadoriams už bendradarbiavimą ir pasiektus rezultatus. Pasiekta buvo daug tiek energetikos, tiek saugumo srityje, be to, ambasadoriai aktyviai dalyvavo prezidentės akcijoje „Už saugią Lietuvą“, – sakė diplomatas.

D. Grybauskaitės kadencija baigsis liepos 12 dieną. Ją prezidento pareigose pakeis gegužę išrinktas Gitanas Nausėda.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta