Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Užeina plikis į kirpyklą ir, rodydamas į vešlią kirpėjo šukuoseną, sako:
- Duosiu tau 1 000 eurų, jeigu mano bus tokia šukuosena kaip tavo!
Kirpėjas įdėmiai žiūri į plikį, į savo atvaizdą veidrodyje, vėl į plikį.
- Ech, buvo nebuvo! - numojęs ranka ištarė kirpėjas ir pradėjo skusti save plikai.

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (17)

Prekybos tinklą „Norfa“ valdančio verslininko Dainiaus Dundulio kontroliuojama „Rivona“ įsigijo prekybos centrą „Eifelis“, esantį šalia Ukmergės autobusų stoties, rašo „Verslo žinios“.

Registrų centro duomenimis, sandoris tarp „Avevos“ ir „Rivonos“ sudarytas rugsėjį, jo vertė – 4,17 mln. eurų.

„Mes buvome šio prekybos centro bendraturčiai, turėjome 50 proc. akcijų, o dabar jį visiškai valdome. Reikia investuoti, sutvarkyti šį pastatą“, – VŽ sakė D. Dundulis.

Pasak jo, „Rivonos“ turto NT portfelyje daugėja“, bet šio turto kol kas neplanuojama išskirti į atskirą NT portfelį.

BNS skelbė, kad didmeninės prekybos, maisto produktų gamybos, logistikos bei nekilnojamo turto (NT) nuomos įmonė „Rivona“ pernai uždirbo 7,989 mln. eurų grynojo pelno – 2,8 karto daugiau nei 2017 metais (2,846 mln. eurų).

Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje nurodoma, kad bendrovės pajamos 2018 metais siekė 432,19 mln. eurų – 6,9 proc. daugiau nei užpernai (404,283 mln. eurų).

D. Dundulis valdo 93,29 proc., o Rolandas Činčius – 6,71 proc. „Rivonos“ akcijų. Jie taip pat valdo atitinkamai 93 proc. ir 7 proc. „Norfos mažmenos“ akcijų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta