Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Ateina moteris pas ginekologą. Ją pasitinka vyras baltu chalatu ir sako:
- Nusirenkite, gulkitės.
Pasižiūrėjo, pasižiūrėjo ir tarė:
- Taip, jums reikėtų pasitarti su gydytoju.
Moteris:
- O jūs kas?!
- Aš čia tik sienas dažau.

Komentaras

Nu joo...:„Atrodo būsiu šiandien per anksti prabudęs... Visoje šitoje istorijoje matau ir pliusų. Na juk visiems galima ateiti ir stebėti, kaip išsipustę ponai ir ponios, žengdami raudonu kilimu, demonstruos savo superinius apdarus, brilijantus ir rubinus, mersus ir maibachus... Kaip Kanuose. Ir visa tai nemokamai!!!"

Komentuoti

Prekybos tinklą „Norfa“ valdančio verslininko Dainiaus Dundulio kontroliuojama „Rivona“ įsigijo prekybos centrą „Eifelis“, esantį šalia Ukmergės autobusų stoties, rašo „Verslo žinios“.

Registrų centro duomenimis, sandoris tarp „Avevos“ ir „Rivonos“ sudarytas rugsėjį, jo vertė – 4,17 mln. eurų.

„Mes buvome šio prekybos centro bendraturčiai, turėjome 50 proc. akcijų, o dabar jį visiškai valdome. Reikia investuoti, sutvarkyti šį pastatą“, – VŽ sakė D. Dundulis.

Pasak jo, „Rivonos“ turto NT portfelyje daugėja“, bet šio turto kol kas neplanuojama išskirti į atskirą NT portfelį.

BNS skelbė, kad didmeninės prekybos, maisto produktų gamybos, logistikos bei nekilnojamo turto (NT) nuomos įmonė „Rivona“ pernai uždirbo 7,989 mln. eurų grynojo pelno – 2,8 karto daugiau nei 2017 metais (2,846 mln. eurų).

Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje nurodoma, kad bendrovės pajamos 2018 metais siekė 432,19 mln. eurų – 6,9 proc. daugiau nei užpernai (404,283 mln. eurų).

D. Dundulis valdo 93,29 proc., o Rolandas Činčius – 6,71 proc. „Rivonos“ akcijų. Jie taip pat valdo atitinkamai 93 proc. ir 7 proc. „Norfos mažmenos“ akcijų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta