Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Ateina moteris pas ginekologą. Ją pasitinka vyras baltu chalatu ir sako:
- Nusirenkite, gulkitės.
Pasižiūrėjo, pasižiūrėjo ir tarė:
- Taip, jums reikėtų pasitarti su gydytoju.
Moteris:
- O jūs kas?!
- Aš čia tik sienas dažau.

Komentaras

Nu joo...:„Atrodo būsiu šiandien per anksti prabudęs... Visoje šitoje istorijoje matau ir pliusų. Na juk visiems galima ateiti ir stebėti, kaip išsipustę ponai ir ponios, žengdami raudonu kilimu, demonstruos savo superinius apdarus, brilijantus ir rubinus, mersus ir maibachus... Kaip Kanuose. Ir visa tai nemokamai!!!"

Komentuoti

Premjeras Saulius Skvernelis Vyriausybės vardu sveikina komunistinę Kinijos Liaudies Respubliką įkūrimo 70-mečio proga.

„Esame pasirengę ir toliau gilinti bendradarbiavimą, taip pat stiprinti Lietuvos vaidmenį plėtojant Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos valstybių santykius“, – sakoma Vyriausybės spaudos tarnybos paskelbtame sveikinime.

„Manoma, kad mūsų šalių bendradarbiavimas, grindžiamas abipuse parama ir bendrais interesais, ateityje apims vis naujas sritis. Aukštų pareigūnų vizitai, išaugę dvišalės prekybos rodikliai, atverti Lietuvos žemės ūkio produkcijos keliai į Kiniją rodo stiprėjančius mūsų šalių ryšius“, – teigia S. Skvernelis.

Vilniuje pirmadienį Kinijos ambasadai surengus priėmimą, skirtą komunistinės Kinijos Liaudies Respublikos įkūrimo 70-mečiui, grupė protestuotojų priminė valstybės represijas.

Tibeto rėmėjai priėmimo svečius pasitiko su plakatais, smerkiančiais „Kinijos terorą“ bei palaikančiais Tibetą.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta