Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)

Nors vasariški orai į pajūrį priviliojo minias poilsiautojų, Palangos verslininkų tai nedžiugina – jie laukia turistų iš užsienio šalių ir sugrįžtančių emigrantų bangos, penktadienį rašo „Vakarų ekspresas“.

„Poilsiautojai iš Baltarusijos ir Rusijos atvažiuodavo kiekvienais metais, išsinuomodavo savaitei ar dviem ne kambarį, o apartamentus. Didžioji pelno dalis būdavo iš šių šalių poilsiautojų, o dabar jų nėra, nėra ir pajamų”, – sako bendruomenės „Palangos rūpestėlis” valdybos pirmininkė Adelina Sabaliauskaitė.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais verslininkai jau laukia atvyksiančios poilsiauti emigrantų bangos. Iš Norvegijos, Švedijos, Danijos bei Anglijos atostogoms sugrįžę į Lietuvą, emigrantai dalį laiko praleidžia ir Palangoje, kur renkasi aukštesnės nei vidutinė klasė arba prabangesnius kambarius. Taip pat dienas leidžia linksmindamiesi bei pramogaudami.

Pasak A. Sabaliauskaitės, šiuo metu, kaip niekada anksčiau, Lietuvos pajūrį atostogoms besirenką lietuviai, stengiasi atostogauti taupiai ir neišlaidauti.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta