Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Sūnus prašo tėvo:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Skaityti komentarus (1)

Vilniuje, Lukiškių aikštėje, penktadienį atidaroma paroda „Pasaulio spaudos fotografija 2020“.

Anot Užsienio reikalų ministerijos, parodoje bus eksponuojami šių metų balandį vykusio tarptautinio fotožurnalistų konkurso laureatų darbai.

Parodą atidarys užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius ir Nyderlandų Karalystės ambasadorė Lietuvoje Bonnie Horbach (Boni Horbach).

Renginio pradžia – 16 valandą, paroda veiks iki liepos 23 dienos.

Po atidarymo vyks diskusija „Pasaulis per fotoobjektyvą: fotografija kaip išraiškos laisvė”, kurioje dalyvaus vienas iš šio prestižinio tarptautinio konkurso finalistų, fotografas Tadas Kazakevičius.

Joje taip pat dalyvaus „Pasaulio spaudos fotografijos“ atstovas, kuratorius Jerzy Brinkhofas (Ježis Brinkofas), fotografas Vidmantas Balkūnas, Lietuvos žurnalistų sąjungos Spaudos fotografų klubo vadovė Evgenia Levin, Užsienio reikalų ministerijos Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento direktorius, ambasadorius Rytis Paulauskas.

Diskusiją moderuos LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė.

„Pasaulio spaudos fotografijos“ konkursas, kuris pirmą kartą buvo surengtas 1955 metais Nyderlanduose, Amsterdame, laikomas prestižiškiausiu konkursu fotožurnalistams.

Šio spaudos fotografijų konkurso tikslas – pristatyti pasaulio auditorijai autentiškas istorijas ir aktualijas, ugdyti kritinį mąstymą, skatinti žodžio laisvę ir diskusijas.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta