Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Kanadoje policija nušovė 73-ejų vyrą, kuris keliomis valandomis anksčiau atsisakė užsidėti kaukę bakalėjos parduotuvėje, ketvirtadienį pranešė šalies visuomeninis transliuotojas CBC.

Įtariama, kad šis vyras trečiadienį užpuolė parduotuvės darbuotoją, kai jo buvo paprašyta laikytis įstatymų dėl veidą dengiančių apsaugos priemonių koronaviruso plitimui stabdyti, remdamasis Ontarijo policija pranešė CBC.

Vyras atsisakė tai padaryti ir po incidento pabėgo, teigia tos parduotuvės Mindene, esančiame maždaug 200 km į šiaurę nuo Toronto, darbuotojas.

Buvo iškviesta policija, bet ji „dėl visuomenės saugumo“ įtariamojo automobilio nestabdė. Vietoje to pagal automobilio registracijos numerius pareigūnai nustatė įtariamojo gyvenamąją vietą.

Incidente, kai buvo šaudoma, dalyvavo du pareigūnai. Įtariamasis mirė netrukus po to, kai buvo nuvežtas į ligoninę, sakoma Ontarijo specialiųjų tyrimų skyriaus (SIU) pareiškime.

Žuvusio vyro tapatybė vis dar nežinoma.

„Įvykio vietoje paimti pusiau automatinis šautuvas ir pistoletas“, taip pat – dviejų policijos pareigūnų ginklai, nurodė SIU.

Skrodimas planuojamas penktadienį.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Ko gero net baisiau nei Stalino laikais, vis tik tada dėl tokių dalykų, kaip, kad kažko neužsidėjai, negaudydavo ir nešaudydavo.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kaip Stalino laikais.

  Prieš 3 mėnesių