Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Susisiekimo ministerijoje bus tariamasi, kaip geriau atlikti nuolatinę valstybinių bei savivaldybių kelių ir žvyrkelių priežiūrą, kaip geriau juos finansuoti.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius tai aptars su Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Transporto kompetencijų agentūros bei įmonės „Problematika“ vadovais.

Kaip BNS pranešė ministerija, bus aptarta, kaip išvengti eismui pavojingų kelių pažeidimų, ypač kelio dangos, atitvarų, ženklų ir ženklinimo, tiltų ir kitų kelio statinių, kelių saugumo priemonių.

Bus kalbama apie būtinybę sutvarkyti apleistas ir eismui pavojingas pėsčiųjų perėjas, autobusų stoteles.

J. Narkevičius kritikuojamas dėl neskaidriai skirstomų pinigų lenkų mažumos gyvenamų rajonų savivaldybių keliams, taip pat dėl jo veiklos praeityje. Ministrui neseniai atleidus Kelių direkcijos vadovą Vitalijų Andrejevą, prezidentas Gitanas Nausėda tai pavadino politiniu susidorojimu, keliančiu dar daugiau abejonių dėl J. Narkevičiaus veiklos.

Po susitikimo numatomi trumpi komentarai žiniasklaidai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Anupras

    Nuoroda

    mažiau vogt,nuo to reik pradėt

    Prieš savaitę