Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Vilniaus miesto savivaldybė ketvirtadienį laukia oficialios Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) informacijos dėl sulaikytų gydymo įstaigų vadovų, teigia vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

„Oficialios informacijos neturime ir jos laukiame. Žinome tik tiek, kad STT antradienio vakarą sulaukė Šeškinės poliklinikos vadovę ir vieną iš darbuotojų, taip pat Vilniaus miesto klinikinės ligoninės vadovą ir dar du asmenis“, – ketvirtadienį LRT radijui sakė ji.

E. Tamošiūnaitė tvirtino, kad gavus STT pranešimą, bus imtasi būtinų priemonių – jei bus reikalavimas, vadovai bus nušalinti nuo pareigų.

STT trečiadienį pranešė, kad atlieka didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos korupcijos vykdant medicinos įrangos ir kitų medicinos priemonių viešuosius pirkimus skirtingose šalies sveikatos priežiūros įstaigose.

Vėliau paaiškėjo, kad sulaikyta Šeškinės poliklinikos direktorė Daiva Kanopienė, Vilniaus klinikinės ligoninės direktorius Narimantas Markevičius, medicinos įranga prekiaujančios bendrovės „Limeta“ vadovas, Kretingos rajono tarybos narys Virginijus Domarkas, įmonės „Limeta NT“ vadovas, abiejų minėtų įmonių akcininkas Kęstutis Kutkauskas.

Įtarimai pateikti ir Panevėžyje įsikūrusios taip pat medicinos įranga prekiaujančios įmonės „Graina“ valdybos pirmininkui bei akcininkui Erlandui Sudeikiui.

LNK žinių tarnybos duomenimis, STT tyrime jau sulaikyta apie 20 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų ir techninių darbuotojų, o teisėsauga domisi Radviliškio, Utenos poliklinikomis, Kėdainių ligonine.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta