Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)
Albertui Grybui nepavyko per teismą nuskriausti buvusio verslo partnerio ir gauti neuždirbtų pinigų.
Buvusiam tikrosios ūkinės bendrijos (TŪB) „Anykščių ratas“ nariui Albertui Grybui nepavyko per teismą iš minėtos bendrijos ir verslo partnerio Vygando Šližio prisiteisti per 35 tūkst.Lt palūkanų...

Ieškinyje teismui A. Grybas nurodė, kad jis TŪB „Anykščių ratas“ suteikė dvi paskolas, tai yra 1999 metų spalį – 17154 Lt, o tų pačių metų gruodžio mėnesį – 32000 Lt. „Su V. Šližiu sutarėme, kad šie pinigai paskolinti su 10 proc. metinių palūkanų, - teisme dėstė A. Grybas. – 2006 metų gegužės mėnesį minėtos lėšos man buvo grąžintos, tačiau nesumokėtos palūkanos“.

  1. Grybo verslo partneris ir TŪB „Anykščių ratas“ direktorius V. Šližys teismui įrodė, kad minėti pinigai buvusi ne A. Grybo paskola, o pajinis įnašas. Todėl teismas atmetė A. Grybo ieškinį ir dar priteisė TŪB „Anykščių ratas“ sumokėti 2500 Lt bylinėjimosi išlaidų.

 

Tai ne pirmas atvejis, kai A. Grybas yra priverstas varstyti teismo duris. 2006 metų sausio mėnesį Anykščių rajono teismas, išnagrinėjęs A. Grybo baudžiamąją bylą skyrė jam 3 tūkst. Lt baudą už PHARE 2000 ES paramos lėšų pasisavinimą ir iššvaistymą bei autorystės pasisavinimą.

Nuosprendžio duomenimis, 2002 metais UAB „Rastuva“, kurios direktoriumi buvo A. Grybas, modernizavo medienos apdirbimo įrangą – Norvegijoje įsigijo diskinę lentpjūvę. PHARE 2000 ES parama viršijo 257 tūkst. Lt. Projekto įgyvendinimo vadovas A. Grybas pasisavino dalį subsidijos lėšų, tai yra gavo 6890 Lt.

Anykščių teismo nuosprendį A. Grybas apskundė Panevėžio apygardos teismui, kuris  priėmė naują, A. Grybą išteisinantį nuosprendį, kuriame rašoma, kad kaltinamasis nepadarė veikų, turinčių minėtų nusikaltimų požymių...

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta