Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Šiandien vykstančiame rajono Tarybos posėdyje iš karto nepavyko suformuoti visuomeninės organizacijos - rajono Kultūros tarybos. Du iš mero konservatoriaus  Sigučio Obelevičiaus siūlomų kandidatų - "Lietuvos ryto" korespondentas Anykščiuose Tautvydas Kontrimavičius ir LNK televizijos operatorius Aidas Gurskas - atsisakė veikti šioje Taryboje.
Konservatorių partijos atstovas rajono Taryboje Vytautas Bernatavičius siūlė papildyti  Kultūros tarybą rajone veikiančių biudžetinių kultūros įstaigų vadovais- dar penkiais nariais. Eksmeras liberalcentristas Alvydas Gervinskas pritarė bankininkui V. Bernatavičiui ir siūlė į Kultūros tarybą įtraukti buvusią jo patarėją kultūros reikalams režisierę Audronę Pajarskienę. Darbo partijai atstovaujantis Ričardas Sargūnas ragino neužmiršti laikraščio "Šilelis" redaktoriaus Roberto Aleksiejūno, o "paksistas" Žilvinas Smalskas siūlė įrašyti ir tris architektus - dizainerį Kęstutį Indriūną, Jonavoje architektu dirbantį Vidmantą Kavaliauską ir architektą Audrių Katkevičių.
Klausimą dėl rajono Kultūros tarybos sudarymo deputatai atidėjo posėdžio pabaigai. Mero sekretorė dabar perklausia naujai siūlomų asmenų, ar jie sutiktų dirbti šioje visuomeninėje organizacijoje.
Vidmantas Šmigelskas
vidmantas@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta