Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Krikščionis demokratas Valentinas Patumsis savivaldybėje dirbantis administracijos direktoriaus pavaduotoju gaus priemoką prie algos.
Šiandien Anykščių rajono Taryba savivaldybės administracijos direktoriui ir jo pavaduotojui skyrė 20 proc. priedą prie algos.

Sprendimo projekte tik savivaldybės administracijos direktoriui "valstiečių" partijos pirmininkui Antanui Baurai buvo siūloma 20 proc. padidinti algą. A. Bauros pavaduotojui V. Patumsiui sprendimo projekte gyvenimą buvo siūloma pagerinti tik 15 proc.

Tačiau skirstydami valdiškus pinigus deputatai pasijuto dosnūs ir abiems valdininkams skyrė 20 proc. priemokas prie algos.

Tai išgirdęs rajono Krikščionių demokratų partijos narys V. Patumsis nusprendė neatsilikti ir posėdyje iškilmingai pažadėjo 500 litų padovanoti geriausiam Anykščių Kūrybos ir dailės mokyklos mokiniui .

Vidmanatas Šmigelskas
vidmantas@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta