Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
Eismo nelaimės ties Anykščių ir Panevėžio rajonų riba, prie Raguvėlės gyvienvietės, nesibaigia. Rugpjūčio pradžioje įvykusioje avarijoje žuvo 3 žmonės, 4 buvo sužeisti. Šį trečiadienį beveik toje pačioje vietoje autoavariją patyrė raguvėliškio vairuojamas automobilis.

29 metų Gedo Mazūros vairuojamas automobilis „Ford Scorpio“ tarp 18-19 valandos  nulėkė nuo kelio ir iš pradžių trenkėsi į rajono ribas žymintį betoninį ženklą „Laimingo kelio“, po to - į medžius. G.Mozūro vairuojamas automobilis pradėjo slysti Panevėžio, o į medžius trenkėsi jau būdamas Anykščių rajono ribose. Vyras gydomas Panevėžio ligoninėje. Nelaimė įvyko likus apytiksliai 50 metrų nuo namo, kuriame gyvena G.Mazūras.

Tai ne vienintelė tą dieną nutikusi nelaimė Raguvėlėje. Apie pietus sudegė G.Mazūros motinos gyvenamasis namas.

Anykščių rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Arvydas Mėlynis sakė, jog toje vietoje kur įvyko nelaimė, bus imtasi priemonių - bus ribojamas greitis, statomas ženklas perspėjantis apie avaringą ruožą.

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta