Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
Akciją palaikė ir rajono meras Sigutis Obelevičius, ir gimnazijos direktorė Irena Andrukaitienė
Šiandien, rugsėjo 1- osios iškilmėse, Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos mokytojai segėjo emblemas su klausimu „Kada mokytojas nusipelnys gyventi geriau?“

Šiandien, rugsėjo 1- osios iškilmėse, Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos mokytojai segėjo emblemas su klausimu „Kada mokytojas nusipelnys gyventi geriau?“.

Akciją inicijavo Antano Vienuolio gimnazijos profesinės sąjungos komitetas. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į mokytojų problemas. Gimnazijos profesinės sąjungos pirmininkė Violeta Raugalienė sakė:

 - „Nors ir buvo žadėta, bet atlyginimai mokytojams nuo rugsėjo 1 dienos nepakilo. Bet ne vien atlyginime esmė – spaudimas iš administracijos, mokiniai dabar yra „tragiški“ – ne tokie kaip anksčiau, su jais sunku dirbti. Mokytojai jaučiasi nesaugūs visom prasmėm“.

Profesinės sąjungos pirmininkė sakė, jog prie akcijos prisijungė visi gimnazijos mokytojai, taip pat ir gimnazijos direktorė Irena Andrukaitienė. Į Antano Vienuolio gimnaziją atvykęs rajono meras Sigutis Obelevičius taip pat segėjo akcijos emblemą.

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta