Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Vorutos pilies ant Šeimyniškėlio piliakalnio reikmėms rajono savivaldybė perka už 60 tūkst.Lt iš verslininko, milijonieriaus Vyganto Šližio 6,6 arų ploto žemės sklypą ir jame esantį 20,35 kv.m. ploto pastatą „Vorutos“ sodininkų bendrijoje.

Vorutos pilies ant Šeimyniškėlio piliakalnio reikmėms rajono savivaldybė perka už 60 tūkst.Lt  iš verslininko, milijonieriaus Vyganto Šližio 6,6 arų ploto žemės sklypą ir jame esantį 20,35 kv.m. ploto pastatą „Vorutos“ sodininkų bendrijoje.

Žemės sklypo savininkai Vida ir Vygantas Šližiai pateikė paraišką ir neskelbiamų derybų būdu 2007 metų lapkričio 16 dieną buvo suderėta 55 tūkst.Lt kaina už 6,6 arų sklypą ir 5 tūkst.Lt kaina – už sklype esantį pastatą .

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta