Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)
Praeitą savaitę Klaipėdoje buvo susirinkę geriausi Lietuvos vaikų ir jaunimo chorai, kurie dalyvavo festivalio – konkurso “Mes – Lietuvos vaikai” baigiamajame koncerte.

 

 

Anykštėnams atstovavo  A.Vienuolio gimnazijos choras, vadovaujamas mokytojos Vilijos Mikučionytės. Viena iš chorisčių, Monika Musteikytė, pateikė savo dienoraščio ištraukas ir “Užkulisiams”. “Klaidėdos miesto centre skamba varpai.Tarsi margaspalvė upė nuvilnija festivalio dalyvių eisena.Priekyje Deividukas tvirtai laiko Anykščių  A. Vienuolio gimnazijos vėliavą.Mes, išsirikiavę po šešis, keliam savo mažus nykščius ir skanduojam “Keliam nykščius už Anykščius”. Labai smagu, kai praeiviai mums mojuoja ir kelia nykščius. Net chorų dirigentai įžygiuojant į estradą mus palaiko keldami nykščius”,- rašė M.Musteikytė.

Iš viso į Klaipėdą vyko 30 anykštėnų moksleivių, 12 mamų ir 1 tėtis. “Buvome Nidoje, pasitaikė geras momentas, todėl galėjome prisižvejoti gintarų”,- džiaugėsi išvyka ir choro vadovė V.Mikučionytė.

Dėl geriausiųjų vardo konkurse šiemet varžėsi 190 kolektyvų. Regioniniai turai jau įvyko Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolės, Alytaus, Kauno ir Vilniaus apskrityse. Finaliniame konkurso ture dalyvaus 47 chorai.

 

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta