Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti
„Velnio akmens“ ketvirtadienio koncerte netrūko šėlsmo, garso ir galingo rokenrolo ritmo. Jono Junevičiaus nuotr.
Pirmoji festivalio „Velnio akmuo“ diena - apšilimas prieš galingą sunkiojo rokenrolo dozę. Dvi lietuvių, amerikiečių ir britų muzikos grupės jau apšildė į siautulingą velniavą susirinkusius sunkiosios muzikos gerbėjus.

Pirmoji festivalio „Velnio akmuo“ diena - apšilimas prieš galingą sunkiojo rokenrolo dozę. Dvi lietuvių, amerikiečių ir britų muzikos grupės jau apšildė į siautulingą velniavą susirinkusius sunkiosios muzikos gerbėjus.


Ketvirtadienio vakarą „Rytų scenoje“ lietuvių metalistai „Confession“ ir  „Nyksta“ trankiais juodo metalo garsais apšildė velniečius, vakarui energijos pakrovė lietuvaičiai surfrokeriai „Los Turbos“.


Naktinę velniavą Dainų slėnyje amerikiečiai „Goatwhore“ užkūrė taip, kad žiūrovai net veržėsi per apsaugines tvoras į sceną, o dėl britų trankiojo metalo „Evile“ ketvirtadienio „Velnio akmens“ publika tiesiog pamišo.


Nors tai tik pirmoji festivalio diena, į vakaro koncertą, palyginti su ankstesniais metais, susirinko gerokai daugiau žiūrovų.


Vienas kitas sunkiosios muzikos gerbėjas anykštėnas festivalyje taip pat pasirodė, tačiau specifinės muzikos renginys vietinių ypatingai nevilioja. Visgi, jau penktus metus vykstantis „Velnio akmuo“ populiarumo nepraranda.


 

Viktorija STENIULYTĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta