Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Žurnalas „Veidas“ paskelbė tradicinius šalies gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingus. Iš Anykščių rajono mokymų įstaigų geriausiai pasirodė Svėdasų J.Tumo- Vaižganto gimnazija.

 

Svėdasų gimnazija reitinguota 65- oje vietoje. Tai Anykščių rajono mokykloms labai aukšta vieta.

Antri iš anykštėnų – Anykščių J.Biliūno gimnazija. Jai skirta 87 vieta. Tai vienintelės mūsų rajono mokymo įstaigos patekusios į pirmąjį šimtuką.

Trečia iš anykštėnų, taip pat gan netikėtai, atsidūrė Kavarsko vidurinė mokykla. Tačiau ji jau tik 182- a.

Ketvirta – Anykščių A.Baranausko pagrindinė mokykla (dar buvusi vidurinė). Ji 211-ta.

Penkta – Anykščių A.Vienuolio progimnazija (buvusi gimnazija). Ji 330- ta.

Anykštėnų mokyklų reitingą užbaigia Troškūnų K.Inčiūros vidurinė mokykla įsitaisiusi 360- oje vietoje.

Iš viso „Veidas“ reitingavo 424- ias gimnazijas ir mokyklas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • x/

  Nuoroda

  Lyderiais tapo tik del pernyksciu 12-toku, mokytojai isvis puse ju nenorejo praleist i egzaminus, bet visi islaike visus egzaminus, ir netgi tapo lyderiais, mokytojams turetu buti pamoka, kad mokiniais vertetu pasitiketi, palaikyti juos, o ne drausti laikyti egzaminu...

  Prieš 6 metų
 • Pašalinis

  Nuoroda

  Jūs man pasakykit, kodėl Svėdasų gimnazija iškelta? Todėl, kad mokytojai kelia įvertinimus, blogai besimokantiems mokiniams į įskaitas leidžia neiti, kitose mokyklose taip nėra, mokiniai įvertinti sąžiningai, priešingai nei Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, kurioje mokytojai tikrai dirba nesąžiningai

  Prieš 6 metų
 • Aukeliai

  Nuoroda

  Dėl > SVEDASU > gal ten ir nieko mokykla , tuo labiau kad jiems reikia dirbti ir su probleminiais vaikais (t.sk ir iš Aulelių VGN) Sąlygos tikrai ne tos kur priima su egzaminais

  Prieš 6 metų
 • svietimas

  Nuoroda

  Ar mokyklos tikslas tik paruošti mokinį egzaminams, kad jis vėliau būtinai įstotų į bet kokią aukštąją mokyklą? Jūs paklauskit Darbo biržoje, kiek ten ieško darbo žmonių, turinčių aukštąjį išsilavinimą. Ne visi gali ir ne visiems reikia mokytis aukštojoje, kiti mokiniai gal laimingesni būtų baigę proftechninę."

  Ar verta veržtis į gimnaziją mokiniui, kuris nejaučia pašaukimo akademinei veiklai, o svajoja apie gerą amatą ir ar nevertėtų proftechninę jam pasirinkti po 8 klasės? V. Kazakauskienė į šį klausimą atsakė, jog tokiame amžiuje mokiniui dar sunku pačiam apsispręsti: čia reikalingas profesinis orientavimas.

  Prieš 6 metų
 • Panevėžys

  Nuoroda

  Vienuolika metų „Veido“ reitingų lentelės pozicijų pirmajame dešimtuke neužleidžiančios, šiemet aštuntąja vieta įvertintos J. Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas pripažįsta, kad tokie kriterijai jam atrodo abejotini.
  Iš pernai 130-os vietos šįmet į 16-ąją šoktelėjusios K. Paltaroko gimnazijos direktorė Gražina Gailiūnienė svarsto, kad reitingų rezultatai priklauso nuo abiturientų laidos. Anot jos, mokykloje irgi veikia potvynių bei atoslūgių principas: vienais metais susirenka gabūs mokiniai, kitai – sudėtingesni.

  Prieš 6 metų
 • Panevėžys

  atsakymas į: Panevėžys Nuoroda

  Čia tik trumpos ištraukos iš Panevėži0 >> nuoroda >> sekunde.lt/panevezyje/mokyklu-reitingai-izeidziantys/ >> ir šiaip čia tik š.. burbulas (juk akivaizdu kad čia nesimato to kad ne visi vaikai tokie gabūs kad įstotų į aukštasias mokyklas)

  Prieš 6 metų
 • mokytoja

  Nuoroda

  Brangioji redakcija,kodel klaidinate skaitytojus-atsiverskite oficialius duomenis , paskelbtus"VEIDE".Toks elgesys neprofesionalus ,nederamas ir nepateisinamas!!!

  Prieš 6 metų
 • Nuo redakcijos

  atsakymas į: mokytoja Nuoroda

  Niekas nieko neklaidina. Informacijos šaltinis yra žurnalas „Veidas“ (2014-04-15 nr.15). Paskaitykite pirminį informacijos šaltinį.

  Prieš 6 metų
 • mama

  Nuoroda

  mokytojai darbštūs, dirba papildomai ir už ačiū.Gerbiamas direktorius. Sveikinu.

  Prieš 6 metų
 • Ekfa

  Nuoroda

  Šaunuoliai Svėdasų mokytojai ir mokiniai! Sveikinimai!

  O pavydOlių buvo ir bus, tad nereikia kreipt dėmesio;)

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau