Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Liberalcentristus į rinkimus ves meras  Alvydas Gervinskas
Vakar (sausio 22-ąją) baigėsi kandidatų į savivaldybių Tarybas dokumentų priėmimo terminas. Dėl 25 Anykščių rajono Tarybos deputatų mandatų grumsis 179 kandidatai. Rinkimuose dalyvaus 9 partijos.

 

Vyriausiai kandidatei – Primai Petrylienei (Tėvynės sąjunga) eina 78-ieji metai, o jauniausiajai politikei – Jurgitai Dudaitei (Liberalų sąjūdis) praėjusiais metais sukako dvidešimt.

Daugumos partijų sąrašų priekyje – skyrių lyderiai. Konservatorius į rinkimus veda Sigitas Obelevičius, liberalcentristus – Alvydas Gervinskas, darbiečius – Ričardas Sargūnas, socdemus – Donatas Krikštaponis, soclibus – Virgilijus Vaičiulis, krikdemus – Aldona Daugilytė, liberalų sąjūdį – Arvydas Antanavičius. Valstiečių liaudininku sąraše pirmuoju numeriu įrašytas buvęs parlamentaras Antanas Baura, o partijos Tvarka ir teisingumas (liberaldemokratai) vėdliu bus Seimo nario Vytauto Galvono padėjėjas Antanas Žemaitis.

 

Plačiau apie kandidatų sąrašus – ketvirtadienio „Anykštoje“.

 

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta