Ar šią vasarą jau maudėtės upėje, ežere arba jūroje?

Dienos anekdotas

- Aš girdėjau, kad jūsų kaimynai gyvena, kaip du balandėliai?
- Taip. Tai vienas išskrenda per langą, tai kitas.

Komentaras

Sodietis:„Nemoka mūsų valgyklos ir kavinės gaminti šalgtibarščių. Padaro tokius tirštus, kad reikia kaip kokią košę kabinti. Gerai, jei dar kur būna ant stalo vandens padėta, tai gali atsiskiesti. Gal tokį patiekalą reikia vadinti ne šaltibarščiais, bet šaltibarščių koše? Dar reikėtų priminti Anykščių miesto viešojo maitinimo įstaigoms, kad jos negailėtų prie kepsnių duonos. Jei kelis kartus nepriminsi, tai jos ir neatneš, o jei labai paprašysi, tai atneš miniatiūrinį gabalėlį., panašų į tokį paplotėlį-ostiją, kurį per Komuniją dalija kunigai bažnyčiose."

Komentuoti

Gegužės 11 d. Traupio pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis rajono I–VI klasių mokinių gamtos pažinimo konkursas. Šio amžiaus mokiniams įdomiausia praktiškai pažinti ir tyrinėti gamtą, todėl Traupio pagrindinės mokyklos botanikos sodo erdvė pati geriausia tokio pobūdžio konkursams organizuoti.

 Konkurse dalyvavo mokiniai iš Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro, Antano Vienuolio progimnazijos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos, Panevėžio r. Raguvos gimnazijos bei Traupio pagrindinės mokyklos.

Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti augalų pažinimo įgūdžius, atlikti įvairias užduotis gamtinėje aplinkoje. Tie, kuriems prireikė pagalbos, per fiksuotą laiką galėjo naudotis informacinėmis technologijomis.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai 1-2 klasių grupėje sekėsi Traupio pagrindinės mokyklos 2-os klasės mokinei Eglei Baravykaitei (ruošė mokyt. Alytė Obelevičienė), antrą ir trečią vietas laimėjo Kupiškio Alizavos pagrindinės mokyklos antrokės Ineta Kucinaitė ir Vakarė Baliūnaitė (ruošė mokyt. Asta Balčiūnienė); iš 3-4 klasių mokinių pirmąją vietą laimėjo Traupio pagrindinės mokyklos ketvirtokė Justina Petrikonytė (mokyt. D. Dailidėnienė), antrą –  Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro ketvirtokas Elvijus Kisielius (mokyt. Janina Sereičikienė), trečią – Panevėžio Raguvos gimnazijos trečios klasės mokinė Gabrielė Padelevičiūtė (mokyt. S. Daukantienė);  iš 5-6 klasių pirmą vietą laimėjo Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro 6-os kl. mokinė Fausta Bagočiūnaitė (ruošė mokyt. Rasa Jurelienė), antrą – Traupio pagrindinės mokyklos šeštokas Domantas Švedas (ruošė mokyt. Lorenta Juškienė), trečią – Vienuolio progimnazijos penktokė Elžbieta Bugailiškytė (ruošė mokyt. Skaidrė Kvietkauskienė).

Laimėję prizines vietas mokiniai apdovanoti Anykščių švietimo skriaus diplomais, visi konkurso dalyviai gavo prizus, kuriuos įsteigė Traupio pagrindinė mokykla, Anykščių r. savivaldybės administracijos švietimo skyrius ir nuolatinis konkurso rėmėjas – Traupio medžiotojų klubas.

Traupio pagrindinės mokyklos inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • I'd amusing???

  Nuoroda

  Kúr kitas rajano makyklas? Kankursas tai pranesa visas kitas makymasi vietas pre ažaru ar kur cha cha cha???

  Prieš 2 metų
 • Ona

  Nuoroda

  Iš tiesų nelabai telpa į galvą, kaip vienas žmogus (kalbu apie Sigutį) gali sukurti tokį stebuklą. Prieš keletą dienų buvau sode ir buvau netekusi amo. Dar puikiau, kad mokykla, bendruomenė tą sukurtą vertybę puoselėja ir panaudoja jaunosios kartos ugdymui!

  Prieš 2 metų
 • nu

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  jeigu mergu nemegtu ,ne toki sukurtu veikejas ??

  Prieš 2 metų
 • cirkui

  Nuoroda

  Šiaip tai straipsnis apie Mokinių gamtos pažinimo konkursą. Kuo pats kvepi, tuo ir kitus tepi.

  Prieš 2 metų
 • Mokytoja

  Nuoroda

  Nuostabu, kad mažoje mokykloje dirbami dideli darbai. Tokie konkursai unikalūs, naudingi vaikams ir pedagogams. Ačiū traupiečiams ir, žinoma, botanikos sodo įkūrėjui.

  Prieš 2 metų
 • cirkas

  Nuoroda

  geriau butu mergu pazinimas ?? kiek jis ten patvarkes ??

  Prieš 2 metų
 • Oje

  atsakymas į: cirkas Nuoroda

  Koki7 visgi išgamų esama. Straipsnis apie vaikus, konkurs1, o jam kas galvoje. Pagal IP juk nesunku nustatyti tokius rašinėtojus, kaip paskui žmogui į akis žiūrėti?

  Prieš 2 metų
 • Juristė

  atsakymas į: cirkas Nuoroda

  Manau, kad tamsta ir esi prisidėjęs prie to cirko organizavimo. Beje, prokuratūrai pagal IP bus įdomu nustatyti galimą organizatorių.

  Prieš 2 metų
 • G

  atsakymas į: Juristė Nuoroda

  Ir taip aišku kas užsakė.

  Prieš 2 metų