Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Ateinantį ketvirtadienį Anykščių rajono taryba tvirtins rajono ligoninės bei pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovų konkursų nuostatus. Anykščių ligoninės vyriausiojo gydytojo Dalio Vaigino bei PSPC direktorės Zitos Neniškienės kadencijos baigiasi šiais metais.

 

Z.Neniškienė greičiausiai naujai kadencijai nekandidatuos, D.Vaiginas - jeigu ir kandidatuos, greičiausiai nelaimės konkurso.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mastykit

  Nuoroda

  Visi komentarai tas pats per tą patį. Prisivadovavo kelias kadencijas ir jau gana. Visiems pensininkams reiktų duoti užsidirbti,bet deja, įstaigoje labai daug savų atsiranda per tiek metų.

  Prieš metus
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Manau kad tures proto ir nekandidatuos. Juk baigiantis kadencijai turetu virs 70 meteliu, o tokiame amziuje sveikata ir nervai nebe kokie, kentetu ir darbuotojai ir pacientai. Tiesiog fiziskai negaletu visko gerai atlikti

  Prieš metus
 • Komentr."nu"ir "x-man"

  Nuoroda

  Viskam ateina laikas....ateina toks metas,kai savo vietą(šiltą kėdę)reikia užleisti jaunesniems,nors ir kaip norėtųsi dar joje pasėdėti ir savo piniginę pastorinti.Tik nereikia užmiršti,jog NEPAKEIČIAMŲ ŽMONIŲ NĖRA,tad per daug iškelti į aukštumas -būtų kvaila ir nesuprantama.Šie vadovai jau savo duoklę"sunkiu"darbu atidavė anykštėnams,nusipelnė pagarbos.Tačiau negalima užmiršti,jog metas suteikti progą vadovauti JAUNESNIEMS.

  Prieš metus
 • X - man(pataisytas komentaras)

  atsakymas į: Komentr."nu"ir "x-man" Nuoroda

  Padėkite, kad ir ant Temidės svarstyklių Jaunystę ir Patirtį ir aiškiai pamatysite, kai pastaroji nusvers pirmąją. Patirtis yra patirtis, neišsemiamai ir su kiekviena diena vis papildoma. Jaunas yra ar bus kiekvienas, bet va patyręs ir tą patirtį žmonių gerovei atiduoti gali toli gražu kiekvienas. Gal ne visai į tema, bet buvo toks garsus italų verslo magnatas, kuris pasiryžo parašyti autobiografinę knygą apie save, kai dėl šio projekto jis pradėjo tartis su viena iš leidyklų, leidėjai pasiūlė jam knygos pavadinimą: "Kaip tapti turtingu". Jokiu būdu, - atsakė verslininkas., tęsdamas savo mintį, pasiūlė savąjį leidinio pavadinimą: "Kaip būti turtingu". Savaime aišku komercinė sėkmė būtų didesnė buvusi pirmuoju atveju, nes daug kas būtų norėjęs tapti turtingu vien perskaitęs knygą ir pirkęs ją dėl tik tų pačių priežasčių. Turtingu gali tapti kožnas durnius, bet būti juo gali tik nedaugelis, - tokiais žodžiais kontrakto sąlygas baigė vienas didžiausių pasaulio naftos magnatų Džonas Polas Getis.
  Ir dar šiek tiek, bet jau į temą. Ar teko Jums kada nors domėtis iki kokio amžiaus Jungtinėse Amerikos Valstijose dirba gydytojai, ne visi aišku, bet kalba eina apie tuos kurie smagiai leistų dienas jau užtarnautoje senatvėje, su solidžiomis socialinėmis garantijomis. Nežinote? Tai būtinai pasidomėkite. Pasidomėkite ir tuo kokio aukšto lygio yra Sveikatos apsauga Amerikoje. Ačiū už pašnekesį, gerbiamas Komentatoriau.

  Prieš metus
 • X - man

  atsakymas į: Komentr."nu"ir "x-man" Nuoroda

  Padėkite, kad ir ant Temidės svarstyklių Jaunystę ir Patirtį ir aiškiai pamatysite, kai pastaroji nusvers pirmąją. Patirtis yra patirtys, neišsemiami, bei su kiekviena diena papildomi. Jaunas yra ar bus kiekvienas, bet va patyręs ir tą patirtį žmonių gerovei atiduoti gali toli gražu kiekvienas. Gal ne visai į tema, bet buvo toks garsus italų verslo magnatas, kuris pasiryžo parašyti autobiografinę knygą apie save, kai dėl šio projekto jis pradėjo tartis su viena iš leidyklų, leidėjai pasiūlė jam knygos pavadinimą: "Kaip tapti turtingu". Jokiu būdu, - atsakė verslininkas., tęsdamas savo mintį, pasiūlė savąjį leidinio pavadinimą: "Kaip būti protingu". Savaime aišku komercinė sėkmė būtų didesnė buvusi pirmuoju atveju, nes daug kas būtų norėjęs tapti turtingu vien perskaitęs knygą ir pirkęs ją dėl tik tų pačių priežasčių. Turtingu gali tapti kožnas durnius, bet būti juo gali tik nedaugelis, - tokiais žodžiais kontrakto sąlygas baigė vienas didžiausių pasaulio naftos magnatų Džonas Polas Getis.
  Ir dar šiek tiek, bet jau į temą. Ar teko Jums kada nors domėtis iki kokio amžiaus Jungtinėse Amerikos Valstijose dirba gydytojai, ne visi aišku, bet kalba eina apie tuos kurie smagiai leistų dienas jau užtarnautoje senatvėje, su solidžiomis socialinėmis garantijomis. Nežinote? Tai būtinai pasidomėkite. Pasidomėkite ir tuo kokio aukšto lygio yra Sveikatos apsauga Amerikoje. Ačiū už pašnekesį, gerbiamas Komentatoriau.

  Prieš metus
 • X - man

  Nuoroda

  Labai gaila būtų, jei gydytojas Dalis Vaiginas nelaimėtų konkurso toliau vadovauti Anykščių ligoninei. Visi puikiai supranta, kad begales metų dabartinio Viešosios įstaigos "Anykščių rajono savivaldybės ligoninė" vadovo, bei kartu dirbančio kolektyvo pastangomis, mūsų gydymo įstaiga buvo ir moki ir jauki. Norėtųsi, kad ji ir toliau tokia išliktų.

  Prieš metus
 • z-man

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  tu čia kažkokias kitas ligonines su Anykščių ligonine supainiojai. Kai kurie pacientai taip Vaigino vadovavimo "atsikando", kad net siūlo visai ligoninę uždaryti...

  Prieš metus
 • y-man

  atsakymas į: X - man Nuoroda

  Leonai, kada tu buni nuoširdus?

  Prieš metus
 • Panevėžietis

  Nuoroda

  Komentaruose jaučiasi Alesionkos dvasios apsireiškimas. Vardan Dievo Tėvo...

  Prieš metus
 • Patvirtinu

  atsakymas į: Panevėžietis Nuoroda

  Alesionka tikrai kaltas! Pirma: kad per jį tokia ligoninė Anyk62iuose atsirado. Antra: kad laiku to jos vado Vaigino nenuėmė, o tik griežtu papeikimu paauklėjo. Kaltas, kaltas, kaltas !!!

  Prieš metus
Įkelti daugiau