Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Iškritus sniegui neatsargesni vairuotojai turėjo bėdų.
Automobilių kelių direkcijos duomenimis, 6 val. ryto snigo visoje Lietuvoje, išskyrus tik rytinį šalies pakraštį. Anykščiuose, nors sniego danga nebuvo stora, kelininkai ir komunalininkai suskubo ją valyti tik prasidėjus darbo dienai, tad dar 8 valandą daugelis kelių ir Anykščių gatvių buvo nevalytos.

Automobilių kelių direkcijos duomenimis, 6 val. ryto snigo visoje Lietuvoje, išskyrus tik rytinį šalies pakraštį. Daugiausiai pasnigo Žemaičių aukštumoje, bei Kretingos, Šilutės ir Marijampolės rajonuose. Vietomis net iki 30 cm. Prognozuojama, kad minusinė temperatūra išsilaikys ir artimiausiomis dienomis.

Anykščių rajone keliai valomi, tiesa, vairuotojai tvirtina, kad net magistralinių kelių valymas menkas ir eismo sąlygos prastos. Anykščiuose, nors sniego danga nebuvo stora, kelininkai ir komunalininkai suskubo valyti tik prasidėjus darbo dienai, tad dar 8 valandą daugelis kelių ir Anykščių gatvių buvo nevalytos.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta