Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti
Smagieji Svėdasų mokinukai nusifotografavo ant sūpuoklių miestelio centre.

Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos 1 - 5 klasių mokinių bei bičiulių stovykla, vadovaujama smagios, energingos socialinės pedagogės Jūratės Veteikienės pasisekė. Beveik dvi dešimtys smagių vaikučių keliavo, žengė pažinimo takais, bendravo, gilinosi į Anykščių krašto bei visos Lietuvos istoriją, žinoma, ir pramogų užtekę.

Pasak stovyklos „Smagumėlis“ vadovės J. Veteikienės, gerai parengta, Anykščių rajono savivaldybės finansuota ir socialinio bendravimo ugdymui skirta stovykla pavyko. Penkios turiningos ir greitai prabėgusios dienos buvo kupinos netikėtai žavių atradimų.
Kiek džiaugsmo vaikučiai patyrė sumaniojoje, tiesiog išmaniojoje gyvulių ūkio pažinimo sodyboje „Paukščių kiemas“, kur su įvairiais paukščiais, naminiais gyvuliais bei tikriausiais žmonių pagalbininkais bei draugais buvo susitikę. Gal ir kažkur užsiglaudusį „bjaurųjį ančiuką“ pastebėjo... Tačiau daugiausiai įdomybių surado Anykščiuose – kopė į Vorutos piliakalnį, muziejiniuose priešpilio įtvirtinimuose susipažino su viduramžių karių, pilėnų gyvenimu, išbandė jų pramogas bei bandė rankos miklumą ir akies taiklumą šaudydami lankais. Taip pat aplankė visuomet žavintį Puntuko akmenį, žengė Lajų tako labirintu ir kopė į aukštąjį bokštą, o Menų inkubatoriuje buvo panirę į interaktyvaus parko pasaulį.
Įdomi buvo ir pažintinė kelionė po Svėdasus ir artimąsias apylinkes, juk čia kiekviena gatvė, kiekvienas namas, kiekvienas kampelis saugo įdomiąją istoriją ir kaip smagu tos istorijos paslaptis pažinti.

Raimondas GUOBIS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta