Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Anykščių „Puntukas-Jarimpeksas“ ketvirtadienį išvykoje 71-76 (23-18, 13-26, 20-12, 15-20) pirmąsias NKL ketvirtfinalio rungtynes pralaimėjo Pakruojo „Merestai“.

Rytis Vaišvila pelnė 19, Dainius Miliūnas -16 taškų. Atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį Anykščiuose. Jei anykštėnams namuose pavyks iškovoti pergalę komandos Pakruojyje žais trečiąsias rungtynes.Reguliariojo sezono B pogrupio varžybas laimėjusi „Alytaus“ komanda savo aikštėje pralaimėjo Jonavos „Dexterai“, kuri šiame pogrupyje užėmė tik penktąją vietą. Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ namuose įveikė Kauno „Žalgirį-A.Sabonio mokyklą“, o „Šilutė“ išvykoje nugalėjo Vilniaus „Akademiją-MRU“.

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta