Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Parduotuvėje:
– Kokia čia dešra „Paršelio džiaugsmas“?
– Labai gera kalakutienos dešra! – atsako pardavėjas.
– Tai kodėl toks pavadinimas?
– Todėl, kad paršelis džiaugėsi, jog ne jį papjovė.

Komentaras

M.Fergizienė:„Covid 19 nepikta liga, tik labai gyventojai įbauginti. Serga tūkstančiai, o miršta mažai. Anykščiuose per 2020 m. mirė 543 asmenys, iš jų nuo Corona -19 tik 12, tai yra vienas per mėnesį. Palyginimui reikia pažymėti, kad per 2020 m gimė 123 būsimi rajono gyventojai."

Skaityti komentarus (8)
Neblaivus ranką prieš žmoną mažametės dukters akivaizdoje pakėlęs Staškūniškio kaimo gyventojas 30 metų Kęstutis Didas nubaustas įspėjimu.

 

 

Spalio 23 dieną apie 21 valandą į namus neblaivus (2,14 prom.) grįžęs K. Didas susipyko su žmona ir sumušė ją mažametės dukters akivaizdoje, daužė namuose esančius daiktus.

Lina Didienė teisme aiškino, kad  neblaivus sutuoktinis sukėlė skandalą, pakėlė prieš ją ranką dukros akivaizdoje, tuo labai išgąsdindamas vaiką, tačiau moteris teigė smurtautojui atleidusi ir nesikreipė į teismą privataus kaltinimo tvarka.

Teismas žmoną skriaudusio K. Dido veiklą įvertino kaip „nevykdymą teisės ir pareigos dorai auklėti ir prižiūrėti savo vaiką bei tėvo valdžios panaudojimą priešingai vaiko interesams“. Išnagrinėjęs K. Dido administracinės teisės pažeidimo bylą, teismas jam skyrė įspėjimą.

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta