Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai iki šių metų balandžio 1 d. dalyvaus akcijoje “Nelegalūs vaistiniai preparatai – 2007”.

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai iki šių metų balandžio 1 d. dalyvaus akcijoje “Nelegalūs vaistiniai preparatai – 2007”: rinks informaciją apie galimai nelegalią prekybą vaistais, tikrins turgavietes ir kitas vietas.Administracinių teisės pažeidimų kodekso 441 str. numato, kad neteisėta farmacinė veikla, jei ji nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, užtraukia baudą piliečiams nuo 500 iki 1000 litų su vaistų ir vaistinių medžiagų konfiskavimu ir baudą pareigūnams – nuo 1000 iki 2000 litų su vaistų ir vaistinių medžiagų konfiskavimu. Jei ši veikla sukėlė sunkias pasekmes, atsakomybė numatyta Baudžiamojo Kodekso 275 straipsnyje.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta