Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

tovi du muitininkai pasienyje. Žiūri – važiuoja vyrukas su dviračiu, ant bagažinės cigarečių “Marlboro” blokas.
– Ot niekšas, – sako vienas, – taip viešai veža kontrabandą.
– Nieko nepadarysi – bloką galima be muito vežti. Savo reikmėms.
Kitą dieną mato tą patį vyruką, vėl su “Marlboro” bloku ant dviračio bagažinės.
– Tuoj aš tam niekšui baudą išrašysiu.
– Nusiramink, jis turi teisę, savo reikmėms veža…
Situacija kartojasi kasdien maždaug du mėnesius. Galiausiai abu muitininkai prieina prie to vyruko ir sako:
– Žmogau, imk mūsų sunkvežimį, prisikrauk pilną cigarečių ir parsivežk, mes tavęs nestabdysim, tik nebenervink mūsų…
– Ko jūs čia prikibot? Nereikia man jūsų sunkvežimio, aš jau visus dviračius pervežiau…

Komentaras

jaunimas:„labai gerai, kad Andrioniškiui sekasi su seniūnais. tikimės naujų veiklų ir naujų iššūkių.teko su gerbiamu seniūnu bendrauti regioniniame parke, paprastas, nepasikėlęs ir jautrus žmogus."

Komentuoti

Praėjusios savaitės įvykiai, kada dėl įtarimų korupcija Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis buvo sulaikytas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų, sulaukė itin didelio atgarsio visuomenėje. Vieni žmonės džiaugėsi operatyviu STT darbu, kiti užjautė merą ir jo sulaikymą vadino politiniais žaidimais prieš artėjančius tiesioginius mero rinkimus, į kuriuos dabar jau 3 mėnesiams nuo pareigų nušalintas K. Tubis eina su savo sudarytu komitetu.

„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie jautėsi išgirdę žinią, kad Anykščių rajono meras įtariamas kyšio ėmimu? Ar jie tiki, kad šių įvykių „organizatoriai“ – konkurentai iš kitų politinių partijų? Ir ar STT yra ta struktūra, kuri užsiima politiniais žaidimais?

 

Juozas RATAUTAS, anykštėnas:

- Kad išgyventum, būtina išvengti pavojų – tokia būsena susiformavo mumyse evoliuciškai. Meras, teigdamas, jog nekaltas, gina save nuo kaltinimų ir nuo pavojaus likti neišrinktam. Negaliu nei teigti, nei neigti – kaltas meras ar ne, tą situaciją ištirs teisėsaugos institucijos, o verdiktą paskelbs teismas. Turim pasitikėti ir palaukti. Žmogiškai man gaila Kęstučio, tačiau pritariu nuostatai, jog prieš įstatymą esame visi lygūs. Nestebina socialiniuose tinkluose gausiai pasirodę komentarai, tačiau nepritariu tiems, kurie atviru tekstu reiškia nepasitenkinimą mūsų valstybės teisėsaugos institucijomis. Štai vienas rajono politikas sako, kad mero sulaikymas ir teismo sprendimas dėl kardomųjų priemonių paskyrimo yra politinis šou. Kitas iškilus Anykščių visuomenininkas tą situaciją pavadino spektakliu. Moralę sunku apibrėžti, juo labiau pasakyti, kas ją turi, o kas ne – ribos visados suprantamos skirtingai. Man tokie vertinimai primena atvejį, kai po Eligijaus Masiulio sulaikymo su pinigų dėžute nuo brendžio vienas garsus politikas išraiškingai pasakė: „Toks patyręs politikas ir taip durnai įkliuvo“. Turbūt komentaro nereikia... Mus turi neraminti tai, kad K. Tubio visuomeninis komitetas „Anykščių krašto labui“ pamažu nepavirstų mero gelbėjimo brigada.

Balsuosiu už tuos žmones, tą sąrašą, kurie pažadės dirbti žmonių labui. Ne kraštui, ne regionui ar dar kokiai teritorijai, o anykštėnams. Dar balsuosiu už merą, kuris pažadės atstatyti suolelį prie Žiburio parduotuvės, kaip jautrumo paprastam, galbūt likimo nuskriaustam anykštėnui simbolį. Gal jo išvaizda neestetiška, gal su kvapeliu, bet jis anykštėnas, kokie mes visi esam.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūratė

  Nuoroda

  labai teisingi pastebėjimai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Lionginas A.

  Nuoroda

  Tamsta, Juozai, ar galite garantuoti savo garbe ir reputacija už tą asmenį, kurį iškėlė ne Tamstos pažiūrų politinė organizacija.
  Kokie Tamstos garantai, kad tas, o ne kitas meras dirbs žmonių labui?
  Ir paskutinis klausimas- ar ta partija laiko žmonėmis kitų politinių įsitikinimų atstovus?

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Lionginas A. Nuoroda

  Keblus klausimas, gerb. Lionginai, kadangi nežinau apie kokį asmenį kalbate.
  O atsakant iš principo, norėtųsi, kad rinkimai kuo mažiau panašėtų į rulėtę. Todėl rinkime patikrintus, savus žmones, žmones, kuriais galima pasitikėti ir kurie žada dirbti mūsų labui. Geros dienos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Linas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Mažas pastebėjimas, kuris labai aktualus anykštėnams. Čia vyrauja suskaldymas į savus ir svetimus. Tai id griauna visą pamatą.
  Prisiminkit, kad ir jūs kažkada atvykote ir buvote naujakuria.....

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Linas Nuoroda

  Sutinku, kad visi mes buvom naujakuriai, buvom vaikais, tačiau daugumas mūsų savo darbais, sugebėjimais įrodė ištikimybę ir norą dirbti Anykščiams. Ar galima teigiamai vertinti tą faktą, kai rajono vadovai per nesąžiningus konkursus proteguoja sau artimus žmones, dažnai iš kitų rajonų. Kodėl anykštėnams nesuteikiama galimybė siekti karjeros bei gerinti savo šeimų gerovę. Ir dar. Niekuomet atvykęs iš kitur vadovas nedirbs žmonių labui- jis kurs tik savo gerovę.

  Prieš 8 mėnesių
 • svarstau....

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  jeigu ponas R. Juozas pagal partijos paskyrimą atvyko dirbti į Anykščius, tai niekada nedirbo žmonėms, o tik tarnavo partijos funkcionieriams, norėdamas įtikti ir užsitikrinti savo gerovės vietą prie rajono valdžios.
  Taigi, kaip be slėpsi bet vis tiek yla iš maišo išlenda.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ona

  atsakymas į: svarstau.... Nuoroda

  svarstyk, svarstyk, tik neimk kyšių

  Prieš 8 mėnesių
 • Vaiginpolkė

  Nuoroda

  Oi koks puikus šiandien oras
  Net Vaiginui kyla noras
  Ne, jam ne vaikus daryti -
  Mero krėsle susraityti!

  Vai kodėl vai kodėl
  Nelaimėsiu nieko vėl?
  Remia Baura su Karbauskiu
  Kaip Gretutė susimausiu...

  Prieš 8 mėnesių
 • mama

  Nuoroda

  Ar norit Vaigino mero.?Apsurdas.Koks jis buvo ligoninės vadovas net termometru nebuvo ligoninėj.Kodėl jis nesustabdė korupcijos ligoninėj.Kokių jis gyditoju prisikvietes kad baisu.Teko ligoninėj gulėti para.Atėjo bobutė sena net nepanašu kad ji gyditoja.Kyšio nedaviau o tikrai blogai jaučiausi vos namo parėjau.Tai koks jis vadovas

  Prieš 8 mėnesių
 • Tiesiog ??????

  Nuoroda

  Šis ponas buvo valdininkas. Norisi paklausti ar jau viskas įstaigoje buvo daroma pagal įstatymus? Labai įdomu.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau