Aukštaitiškas formatas

Ar graži Jums Anykščių miesto eglė?

Dienos anekdotas

Pažinčių skelbimas: „Jeigu tau aštuoniolika, būsiu tau mylima močiute, jei tau keturiasdešimt – švelnia mama, jei šešiasdešimt – ištikima žmona, o jei aštuoniasdešimt – padūkėle dukra.“

Komentaras

Matai kaip?...:„Lygiai kaip Grybauskaitė. Ir ji po regionus ir savivaldybes važinėdavo. O tai po kurio susitikimo gražins kainas į tą lygį, kuris buvo prie lito? Na arba mano pensiją padidins 3,452 karto? Kai mano algą ir pensiją kirto Grybauskaitė su Kubiliumi bei Valinsko seimu, tai padarė staigiai: taukšt ir yra. Grąžino tik teisėjams. Man iki šiol negrąžinta, o ir grąžinti visos negrąžins - tik dalį atimtos. Skvernelis lyg ir buvo apie tai užsiminęs, bet jam dabar nebe tas galvoje - gydosi žmogus. Išgyventi tikisi.
Ir dar man neaišku, kodėl, jei visi susitikimai vyks Utenos rajone, rašoma, kad regione? Anykščiai juk irgi Utenos apskrityje, a ne? Ar prie Panevėžio jau prisijungė?"

Komentuoti

Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Albertas ŽARSKUS, Anykščių bitininkų draugijos pirmininkas:
Nė kiek. Meška žmonių draugas.
Vaikystėje man teko matyti po kaimus vedžiojamas meškas. Buvo tokie žmonės - meškininkai. Aš buvau dar vaikas, kai turėjau progą matyti, kaip nuo meškininko meška vaiko muses, atlieka įvairius triukus. Esu tikras, kad meška - žmonių draugas. Ji mėgsta medų, todėl reikia duoti saldumynų ir susidraugauti.
Žinoma, bitininkai gali turėti dėl to rūpesčių, nes medžių drevėse laukinių bičių beveik neliko. Todėl meškos gali pasirodyti bitynuose ir pašeimininkauti.
Lietuvoje senovėje buvo meškų, todėl nieko baisaus, jie šis žvėris vėl sugrįžo į mūsų miškus.
,,Skaičiau apie meškų irštvą prie Vilniaus“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Sakiau

  Nuoroda

  Kad medu gali vogti

  Prieš 6 mėnesių
 • rašlevos

  Nuoroda

  mūsų vietinė žiniasklaida išsisėmė.Ėmė ieškoti temų apie mažiau žinomus miško gyvūnus ir jų santykį su žmonėmis. Panašiai kaip Rusijoj žiniasklaida apie ateivius. Ne anekdotus su smurtinėmis apraiškomis verčia ir publikuoja.

  Prieš 6 mėnesių
 • Dėl korupcijos

  Nuoroda

  Bitininkai turėtų gerbti savo vardą ir pašalinti apysunkiu nusikaltimu kaltinamąjį iš savo gretų.

  Prieš 6 mėnesių