Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Iš pažinčių skelbimų:
- Simpatiška moteris be žalingų įpročių, nerūko, negeria, nedirba...

Komentaras

Giedrė:„Smagu bus, ir visai ne taip baisu kaip kai kurie čia buria. Koncertas keliaus per rajonus, kas draudžia per langus atsidarius žiūrėti...Keliaujantis koncertas šiemet pasiteisino Klaipėdoje Jūros šventės metu. Patikėkit, ten žymiai daugiau žmonių dalyvavo nei visam Anykščių rajone gyvena, ir korona jau iltis šiepti pradėjus buvo. Tiesiog žmonės elgėsi protingai, per galvas nelipo nes niekas nežinojo kelintą valandą kur mobili scena atsidurs. O eglutę ir kitą dieną pamatysit, fejerverkai irgi iš toli matomi ir dar KULTŪROS CENTRO tinklalapyje pažadėta viską tiesiogiai transliuoti. Na išsikepkit kas pyragą, kas karbonadą patogiai įsitaisykit ir džiaukitės reginiu saugiai. Svarbiausia geras nusiteikimas, lašelis savikritikos ir daug pozityvo."

Komentuoti

Gegužės 28 –osios naktį kavarskiečio medžiotojo Alvydo Eimonto kamera Dabužių miške nufilmavo mešką. Lepečkojė, kaip ir dera gerai išauklėtam šiuolaikiniam žvėriui, apsilankė medžiotojų įrengtoje žvėrių ,,valgykloje“.
Ar bijote meškų? Kaip elgtis jas sutikus? – teiravosi ,,Anykšta“.

 

Sigitas KINDERIS, buvęs Anykščių urėdas:
- Oi, man labai patinka meškutės. Gera žinia, kad Lietuvoje atsiranda meškų. Į mišką eiti dėl to nereikėtų bijoti, nes sveikos, geros meškos žmonių vengia, o jeigu lepečkoję sutiktumėte, rekomenduoju pasieškoti aukšto medžio. Nuo meškos pabėgti labai sudėtinga.
Per mano trisdešimties metų darbo praktiką Anykščių miškuose buvo atvejis, gal prieš kokią dešimtį metų, ,,Anykšta“ tuomet apie tai taip pat rašė, kai Pavarių girininkijoje buvo aptiktas meškos pėdsakas. Bet nuotraukų tada neturėjome.
Deja, greičiausiai nufilmuotoji meškutė tik praėjo pro Dabužių girias. Jeigu tai jaunas patinėlis ar patelė, instinktas juos vers ieškotis sau poros, todėl Anykščių miškuose žvėris ilgiau neužsilaikys.
Nors esu skaitęs, kad neseniai Vilniaus regione tarsi rasta meškų irštva. Mokslininkai šio fakto nepatvirtino, tačiau jeigu irštva yra, galima tikėtis, kad meškų Lietuvoje atsiras, nes maisto joms pakanka. Nors nebeliko šernų, bet yra daug stirnų, briedžių, o be to, meškos labai mėgsta ir uogas. Jeigu mėlyniaudami ar brukniaudami išvysite netoli tokią kaimynę, linkiu malonios pažinties (juokiasi).
 Todėl patarimas – eidami į mišką, triukšmaukite ir šūkaukite.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dainora

  Nuoroda

  Galimas daiktas sis gyvulys yra pabeges is Zubovo cirko is Kauno , gamtosaugininkams reiktu su juo susisiekt ir jis sugautu atvaziaves .,kol dar neivyko nelaime ir nesudraske zmoniu.

  Prieš metus
 • ne kauno

  atsakymas į: Dainora Nuoroda

  o Rokiškio rajono. Todėl gali būti.

  Prieš metus
 • Makcimaj

  atsakymas į: Dainora Nuoroda

  dabar and sampunu akcijas. Pasrink geresni ir isimazgok galvu per nauja

  Prieš metus
 • Ceslovas

  Nuoroda

  Meška gerai. Organizmų valą iškart kaip tik pamatai

  Prieš metus
 • Julyte

  Nuoroda

  Dabar kai su Petriuku eisim miskan, o mums vasara labai patinka ir tinka misko paklote ,tai nesimes medaus su visu koriu , jeigu pultu meska mes jai medaus , o parys pagal rekomendacija aukstan medin .

  Prieš metus