Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti
Kūrybiniais talentais išgarsėjusi anykštėnų Petrokų šeima (iš kairės) operos režisierius Nerijus Petrokas, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė, Anykščių muzikos mokyklos pedagogas Bronius Petrokas.

Muzikos mokyklos pedagogas, fortepijono mokytojas, kompozitorius, dainų bei instrumentinių pjesių kūrėjas  Bronius Petrokas išleido kompaktinę plokštelę ,,Atmintis“. Tai jau penktasis anykštėno kompozitoriaus muzikinis rinkinys.

Br. Petroko kūrinių atlikėjai - draugai, bičiuliai, šeimos nariai, įvairių vokalinių grupių atstovai.Naujausiame anykštėno kompozitoriaus kompakte sudėtos originalios, jautrios, lyriškos, seniau girdėtos dainos, esama ir visiškai naujų kūrinių. Plokštelės garso režisierius - Stanislovas Aglinskas, dizaino autorius- Julius Jakubėnas, įrašų studija- VŠĮ ,,Prasmingas garsas“. Prieš metus Br. Petrokas surengė autorinį koncertą Anykščių kultūros centre, džiugino neeiliniu reginiu, atlikdamas savo kūrybą Anykščių miesto šventėje ,,Anykščių glėbyje“. Br. Petrokas yra sukūręs instrumentinių pjesių fortepijonui bei smuikui, daugybę dainų. Jo kūriniai įtraukti į menų mokyklų mokymo bei konkursų programas. Jis yra išleidęs įrašų rinkinius: ,,Atrask mane“ , ,,Per visą atmintį“ , kompaktines plokšteles ,,Už tavo svajonę“, ,,Pabūk šalia“. Jis parengė ir išleido fortepijoninių kūrinių rinkinį - mokymo priemonę ,,Skamba mano pianinas“.
Bronius Petrokas kilęs iš garsios ir puikiai ne tik anykštėnams žinomos giminės. Jo motina Emilija Petrokienė (kartu su S. Pakalniene ir J. Marciukiene) atgaivino ir tęsė seserų Kairyčių pradėtą A.Baranausko ,,Anykščių šilelio“ giedojimo tradiciją. Motinos brolis Gediminas Šukys buvo kunigas ir kompozitorius. Visi Emilijos Petrokienės vaikai paveldėjo muzikos ir kūrybos talentą: abu sūnūs ( Nerijus tapo operos režisieriumi ir pedagogu , tuo pačiu keliu pasuko ir Bronius) atsidėjo muzikai, kurią ne tik patys kuria, bet ir jos subtilybių moko įžengiančius į Muziką, o dukra Dijana Petrokaitė yra Anykščių kultūros centro vadovė. Broniaus Petroko talentas, maitinamas giminės kūrybos versmių, gražiai ir itin produktyviai išsiskleidė Anykščių krašte, teikdamas šio krašto žmonėms džiaugsmą ir dvasinę atgaivą.
Bronius Petrokas, anykštėnams gerai pažįstamas muzikos pedagogas ir kūrėjas, į gyvenimą žvelgia kaip į nuostabią likimo dovaną. Ji leidžia prisiliesti prie kasdienybės akimirkose slypinčio grožio stebuklo. Didelis džiaugsmas juo, savyje išgyventu, išnešiotu, pajaustu, dalytis su kitais, pasibelsti į šalia ir toli esančių širdis.Tik tokia kūryba – iš širdies į širdį – sušildo sielą, įprasmina ne tik kuriančiojo, bet ir klausančio, atsiveriančio muzikai buvimą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • o taip

  Nuoroda

  Sveikinimai nuoširdžiausi ir linkėjimai. Tęskit ir toliau savo kūrybinį kelią,nes Jūsų muzika-tobula! iki kitų įspūdingų ir nepakartojamų koncertų!

  Prieš 3 savaičių
 • labai

  Nuoroda

  puikus žmogus!Miela ir jauku bendraut, suprantantis jumorą,taktiškas, gerbiantis visus ir visada.Todėl ir muzika - kupina meilės,jautrumo,šviesos,...Pagarba ir sveikinimai.Laukiame susitikimų su Jumis, mielas p.Broniau!

  Prieš 3 savaičių
 • Gerbėjai

  Nuoroda

  Puiku!Laukiam Jūsų koncertų,pasirodymų,...Džiaugsmas ,nepakartojama sielos ramybė, dainų žodžių prasmė- viskas taip tobula...šviesu,jauku,..Stiprybės Jums,įkvėpimo!Didžiuojamės!

  Prieš 3 savaičių
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Sveikinu savo nuostabų mokytoją!Linkiu ir toliau džiuginti mus visus savo neeiline, nepakartojama kūryba,skiepyti meilę muzikai,šildyti klausytojų sielas...Ačiūūūūū....

  Prieš 3 savaičių
 • buve kurkliu vid.mokiniai

  Nuoroda

  Sveikiname buvusį mokytoją Bronių Petroką, linkime tolimesnės sėkmės kūryboje.Didžiuojamės Jumis ir džiaugiamės, kad buvote mūsų mokytoju.

  Prieš 3 savaičių