Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti
Kūrybiniais talentais išgarsėjusi anykštėnų Petrokų šeima (iš kairės) operos režisierius Nerijus Petrokas, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė, Anykščių muzikos mokyklos pedagogas Bronius Petrokas.

Muzikos mokyklos pedagogas, fortepijono mokytojas, kompozitorius, dainų bei instrumentinių pjesių kūrėjas  Bronius Petrokas išleido kompaktinę plokštelę ,,Atmintis“. Tai jau penktasis anykštėno kompozitoriaus muzikinis rinkinys.

Br. Petroko kūrinių atlikėjai - draugai, bičiuliai, šeimos nariai, įvairių vokalinių grupių atstovai.Naujausiame anykštėno kompozitoriaus kompakte sudėtos originalios, jautrios, lyriškos, seniau girdėtos dainos, esama ir visiškai naujų kūrinių. Plokštelės garso režisierius - Stanislovas Aglinskas, dizaino autorius- Julius Jakubėnas, įrašų studija- VŠĮ ,,Prasmingas garsas“. Prieš metus Br. Petrokas surengė autorinį koncertą Anykščių kultūros centre, džiugino neeiliniu reginiu, atlikdamas savo kūrybą Anykščių miesto šventėje ,,Anykščių glėbyje“. Br. Petrokas yra sukūręs instrumentinių pjesių fortepijonui bei smuikui, daugybę dainų. Jo kūriniai įtraukti į menų mokyklų mokymo bei konkursų programas. Jis yra išleidęs įrašų rinkinius: ,,Atrask mane“ , ,,Per visą atmintį“ , kompaktines plokšteles ,,Už tavo svajonę“, ,,Pabūk šalia“. Jis parengė ir išleido fortepijoninių kūrinių rinkinį - mokymo priemonę ,,Skamba mano pianinas“.
Bronius Petrokas kilęs iš garsios ir puikiai ne tik anykštėnams žinomos giminės. Jo motina Emilija Petrokienė (kartu su S. Pakalniene ir J. Marciukiene) atgaivino ir tęsė seserų Kairyčių pradėtą A.Baranausko ,,Anykščių šilelio“ giedojimo tradiciją. Motinos brolis Gediminas Šukys buvo kunigas ir kompozitorius. Visi Emilijos Petrokienės vaikai paveldėjo muzikos ir kūrybos talentą: abu sūnūs ( Nerijus tapo operos režisieriumi ir pedagogu , tuo pačiu keliu pasuko ir Bronius) atsidėjo muzikai, kurią ne tik patys kuria, bet ir jos subtilybių moko įžengiančius į Muziką, o dukra Dijana Petrokaitė yra Anykščių kultūros centro vadovė. Broniaus Petroko talentas, maitinamas giminės kūrybos versmių, gražiai ir itin produktyviai išsiskleidė Anykščių krašte, teikdamas šio krašto žmonėms džiaugsmą ir dvasinę atgaivą.
Bronius Petrokas, anykštėnams gerai pažįstamas muzikos pedagogas ir kūrėjas, į gyvenimą žvelgia kaip į nuostabią likimo dovaną. Ji leidžia prisiliesti prie kasdienybės akimirkose slypinčio grožio stebuklo. Didelis džiaugsmas juo, savyje išgyventu, išnešiotu, pajaustu, dalytis su kitais, pasibelsti į šalia ir toli esančių širdis.Tik tokia kūryba – iš širdies į širdį – sušildo sielą, įprasmina ne tik kuriančiojo, bet ir klausančio, atsiveriančio muzikai buvimą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • o taip

  Nuoroda

  Sveikinimai nuoširdžiausi ir linkėjimai. Tęskit ir toliau savo kūrybinį kelią,nes Jūsų muzika-tobula! iki kitų įspūdingų ir nepakartojamų koncertų!

  Prieš 7 mėnesių
 • labai

  Nuoroda

  puikus žmogus!Miela ir jauku bendraut, suprantantis jumorą,taktiškas, gerbiantis visus ir visada.Todėl ir muzika - kupina meilės,jautrumo,šviesos,...Pagarba ir sveikinimai.Laukiame susitikimų su Jumis, mielas p.Broniau!

  Prieš 7 mėnesių
 • Gerbėjai

  Nuoroda

  Puiku!Laukiam Jūsų koncertų,pasirodymų,...Džiaugsmas ,nepakartojama sielos ramybė, dainų žodžių prasmė- viskas taip tobula...šviesu,jauku,..Stiprybės Jums,įkvėpimo!Didžiuojamės!

  Prieš 7 mėnesių
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Sveikinu savo nuostabų mokytoją!Linkiu ir toliau džiuginti mus visus savo neeiline, nepakartojama kūryba,skiepyti meilę muzikai,šildyti klausytojų sielas...Ačiūūūūū....

  Prieš 7 mėnesių
 • buve kurkliu vid.mokiniai

  Nuoroda

  Sveikiname buvusį mokytoją Bronių Petroką, linkime tolimesnės sėkmės kūryboje.Didžiuojamės Jumis ir džiaugiamės, kad buvote mūsų mokytoju.

  Prieš 7 mėnesių