Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti
Asociatyvi nuotrauka

Šiandien į redakciją paskambinusi skaitytoja Audronė Kaminskienė pasakojo, kad Anykščiuose,.prie Šventosios upės, galimai neteisėtai poilsiautojai pasistatė palapinę.
Moteris pasakojo, kad jau antrą dieną ties Gaisrininkų sala, kitapus veikiančio kempingo, stovi palapinė.


A.Kaminskienė stebėjosi, kodėl žmonės nepoilsiauja šiuo metu laisvų vietų turinčiame kempinge bei retoriškai klausė, kur palapinę pasistatę poilsiautojai atlieka gamtinius reikalus. Skaitytoja taip pat nuogąstavo, kad tokiu pavyzdžiu gali pasekti ir kiti žmonės bei statytis palapines kur papuola.
Anykščių regioninio parko vyriausioji specialistė Rasa Gražienė "Anykštai" negalėjo atsakyti, ar poilsiautojai, pagal skaitytojos nurodytą vietą, palapinę pasitatę leistinoje vietoje ir sakė, kad tai būtų galima išsiaiškinti tik nuvykus į vietą.
Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos duomenimis, saugomose teritorijose palapines galima statyti tik planavimo dokumentuose nustatytose stovyklavietėse ir kempinguose.Kur konkrečiai galima statyti palapines, skelbiama regionių parkų direkcijų puslapiuose (https://apin.maps.arcgis.com/apps/OnePane/basicviewer/index.html?appid=24b2188a8c2f49578412fb5f797290d8)

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Pritariu tam, kad būtų laikomąsi įstatymų, normų. Tačiau kodėl daromos išlygos: vienų pastebimas menkavertis pažeidimas, kitų- nepaisoma masinių pažeidinėjimų... Blogai,kad žmogus pasistatė palapinę per arti upės, betgi kodėl toleruojam palapinių miestelius Dainuvos slėnyje velnių festivalio metu? Kas davė leidimą niokoti gamtą, statant mašinas ant žalių plotų? Pabandyk eiliniam meškeriotojui palikti automobilį netoli upės, be baudos neapsieisi, tuo tarpu aplinkosaugininkai akli, kai masiškai niokojami ir trypiami miesto žali plotai. Ką jūs į tai?

  Prieš 3 savaičių
 • o mes į tai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  pasakysim, kad tamsta esi senas komunistuojantis marazmatikas. Esmė tame, kad niekas už tuos menamus "masinius pažeidinėjimus" taip ir nebuvo nubaustas. Vadinasi, jokių pažeidimų ir nebuvo, kitaip, visi būtų masiškai nubausti. O jei kai kam atrodo, kad kažkur daromi pažeidimai, kur jų nėra, tai siūlau - žegnotis.

  Prieš 3 savaičių
 • ?

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kas tie jūs?, ponas Juozai? Gal pirmiau susipažinkite su masinių renginių organizvimo taisyklėmis rajone bei jų organizavimo išdavimo leidimų tvarka.

  Prieš 3 savaičių
 • Patikslinu

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Renginių o oganizavimo taisyklės bei leidimų išdavimo tvarka neturi prieštarauti įstatymams bei kitiems teisės aktams

  Prieš 3 savaičių
 • Info

  atsakymas į: Patikslinu Nuoroda

  Ar Jūs tegiate, kad tvarka, patvirtinta savivaldybėje, prieštarauja įstatymas? Jeigu turite tam įrodymų, prašome paskelbti ir informuoti dabartinę savivaldybės administraciją.
  Dėkojame už pilietiškumą.Tai mums padeda tobulėti.

  Prieš 3 savaičių
 • Juozas

  atsakymas į: Info Nuoroda

  Pavyzdys. Apsitverti tvora iki pat upės galima atvejais, kai būtina apsaugoti labai svarbius želdinius, kai gresia pavojus žmonių saugumui ir kai gresia pavojus turto saugumui. Ar aptvėrimas velnio festivalio metu iki pat Šventosios atitinka nors vieną iš šių sąlygų? Ne. Tvoros tikslas sukontroliuoti dalyvius, kad visi pirktų bilietus. Tad kokia eina kalba apie įstatymų laikymąsi? Galiu pateikti ir daugiau pavyzdžių.

  Prieš 3 savaičių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Dar vienas pavyzdys. Kelių eismo taisyklės yra teisinė norma, kuri yra prilyginama įstatymui. Suprantama, kad savivaldybė negali keisti šių taisyklių reguliavimą. Tad KET draudžia statyti automobilius ant miesto žalių vejų. Dainuvos slėnio aplinka randasi miesto teritorijoje, todėl automobilių statymas yra KET pažeidimas. Ar to paiso velnių festivalio dalyviai? Kodėl nekontroliuoja Kelių policija? Savivaldybė jokiu norminiu aktu negali pakeisti ar padaryti išlygų Taisyklėms, kurios priimtos Seimo aktu. Savivaldybės kompetencijoje yra pakeisti miesto ribas ir padaryti Dainuvos slėnį, pavyzdžiui, ganyklą. O atvažiuoti mašina, kad perkelti karvę niekas nedraudžia

  Prieš 3 savaičių
 • Aha

  atsakymas į: Patikslinu Nuoroda

  Tiksliai.

  Prieš 3 savaičių
 • Reklama

  Nuoroda

  ,,Mes visada skatinane vietos gyventoją ateiti į kempingą su palapine ir pajusti tą nuostabų poilsį".

  Prieš 3 savaičių
 • Ponuliui

  Nuoroda

  Teisi netaisi. Kas išmatavo atstumą nuo palapinės iki upės?

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau