Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

Anykščių rajono policijos komisariatas praneša verslininko ir politiko Vladislavo Preidžio žūties aplinkybes. 

 

Policijos suvestinėje nurodoma, kad sekmadienį, birželio 23 dieną, 15 val. 37 min.. ,,vyras (g. 1945 m.), gyv. Anykščių r. Maskoliškio k., užlipęs ant traktoriaus Mitsubishi MT20D, bandė tvarkyti tvorą. Nulūžus traktoriaus sparnui, vyriškis nukrito ir susižalojo krūtinę. Vyras pristatytas į ligoninę, kur mirė nuo patirtų sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.”
V.Preidys tvorą remontavo vienas, o po nelaimingo atsitikimo jis dar įstengė nueiti iki namo.
73-ejų V.Preidys – UAB,,Autovelda” savininkas ir ilgametis įmonės vadovas. Apie 20 metų ,,Autovelda” teikė keleivių vežimo Anykščių rajone paslaugą. Dažnai ir pats direktorius sėsdavo už maršrutinio autobuso vairo ir šiltai bendraudavo su keleiviais.
V.Preidys buvo Anykščių Vadovų klubo narys, dvi kadencijas (2003- 2007 m. ir 2007 -2011 m.) jis dirbo Anykščių rajono taryboje Į Tarybą jis rinktas pagal liberalų ir centro sąjungos sąrašą.
 V.Preidys bus pašarvotas ketvirtadienį, Panevėžyje "Grauduvos" didžiojoje salėje (J.Basanavičiaus 75). Atsisveikinti su vėlioniu bus galima nuo ketvirtadienio 11 valandos. Laidotuvės - penktadienį 12 valandą. V.Preidys bus laidojamas Panevėžio miesto Ramygalos gatvės kapinėse. 

 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Brangios kopecios

  Nuoroda

  tad neipirko ir nukrito . Galejote padavanoti kopecias butu gyvas likes.

  Prieš 10 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Labai gaila Vlado. Puikus buvo źmogus.Tegul lengva bus jam zemelė...

  Prieš 11 mėnesių
 • Likimas

  Nuoroda

  Kiekvienam sava pabaiga.

  Prieš 11 mėnesių
 • užuojauta

  Nuoroda

  Kokia nežinoma žmogaus lemtis,kai mirtis netikėtai ateina į savus namus...rodosi,kad kai žmogus neserga sunkiom ligom,tai kitos nelaimės neištiks...Gaila šio žmogaus beprasmės žūties.Nuoširdi užuojauta jo artimiesiems.

  Prieš 11 mėnesių