Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Anykščių rajono policijos komisariatas praneša verslininko ir politiko Vladislavo Preidžio žūties aplinkybes. 

 

Policijos suvestinėje nurodoma, kad sekmadienį, birželio 23 dieną, 15 val. 37 min.. ,,vyras (g. 1945 m.), gyv. Anykščių r. Maskoliškio k., užlipęs ant traktoriaus Mitsubishi MT20D, bandė tvarkyti tvorą. Nulūžus traktoriaus sparnui, vyriškis nukrito ir susižalojo krūtinę. Vyras pristatytas į ligoninę, kur mirė nuo patirtų sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.”
V.Preidys tvorą remontavo vienas, o po nelaimingo atsitikimo jis dar įstengė nueiti iki namo.
73-ejų V.Preidys – UAB,,Autovelda” savininkas ir ilgametis įmonės vadovas. Apie 20 metų ,,Autovelda” teikė keleivių vežimo Anykščių rajone paslaugą. Dažnai ir pats direktorius sėsdavo už maršrutinio autobuso vairo ir šiltai bendraudavo su keleiviais.
V.Preidys buvo Anykščių Vadovų klubo narys, dvi kadencijas (2003- 2007 m. ir 2007 -2011 m.) jis dirbo Anykščių rajono taryboje Į Tarybą jis rinktas pagal liberalų ir centro sąjungos sąrašą.
 V.Preidys bus pašarvotas ketvirtadienį, Panevėžyje "Grauduvos" didžiojoje salėje (J.Basanavičiaus 75). Atsisveikinti su vėlioniu bus galima nuo ketvirtadienio 11 valandos. Laidotuvės - penktadienį 12 valandą. V.Preidys bus laidojamas Panevėžio miesto Ramygalos gatvės kapinėse. 

 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Brangios kopecios

  Nuoroda

  tad neipirko ir nukrito . Galejote padavanoti kopecias butu gyvas likes.

  Prieš dieną
 • As

  Nuoroda

  Labai gaila Vlado. Puikus buvo źmogus.Tegul lengva bus jam zemelė...

  Prieš 3 savaičių
 • Likimas

  Nuoroda

  Kiekvienam sava pabaiga.

  Prieš 3 savaičių
 • užuojauta

  Nuoroda

  Kokia nežinoma žmogaus lemtis,kai mirtis netikėtai ateina į savus namus...rodosi,kad kai žmogus neserga sunkiom ligom,tai kitos nelaimės neištiks...Gaila šio žmogaus beprasmės žūties.Nuoširdi užuojauta jo artimiesiems.

  Prieš 3 savaičių