Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio komandos už 75 tūkst. eurų nupirkta amfibija, skirta šienauti vandens telkiniams, nesėkmingai bandė atlikti savo darbą Šventosios upėje - per pirmąjį bandymą žolės daugiau nurauta nei nupjauta, kol galų gale įrenginys sulūžo.
Kaip manote, ar apskritai reikėjo pirkti amfibiją? Ar dėl nevykusio pirkinio turėtų kažkas prisimti asmeninę atsakomybę? O gal geriau prie upės tvarkymo darbų sugrįžti su dalgiais rankose, o tai, panašu, ir laukia?

Vygantas ŠLIŽYS, Anykščių rajono tarybos narys, ,,valstietis“:

- Nežinau, kas ten per nupirktas įrenginys, tačiau jis lyg ir labiau tinkamas grėbstyti, o ne pjauti. Manau, prieš perkant tokį daiktą, reikėjo nuvažiuoti į vietą ir pažiūrėti, kaip ta amfibija šienauja. Atsakomybė tenka ir amfibijos pardavėjams. Jeigu ji nepjauna, pardavėjas turėtų įrenginį pasiimti ir grąžinti pinigus. Pardavėjai moka įsiūlyti, tačiau sutartyje turi būti apibrėžta, kad, jei įrenginys neatlieka funkcijų, kurias turėtų, tai jau pardavėjo problemos. Juk yra garantinis laikotarpis, per kurį prekę galima sugrąžinti. Aš taip darau.
Šventosios upės šienavimo klausimą reikia palikti ramybėje. Man tos žolės netrukdo ir netgi gražiau. Žuviai yra kur pasidėti. Rudenį žolė nuvysta, ją nuplauna - tokie yra gamtos procesai.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Albinas

  Nuoroda

  Dabar nebe kolchozų laikai, kai prie darbo varė agronomas. Dabar būtina darbo sutartis ir profesinis parengimas arba apmokymas prieš darbą. Kas gi įgaliotas tai daryt?

  Prieš 6 mėnesių
 • Upe

  Nuoroda

  Visa vaizda gadina uželusi upe .Duokit dalgius bedarbiams ir žoles neliks.

  Prieš 6 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Upe Nuoroda

  O tu dirbi??????

  Prieš 6 mėnesių
 • Man

  Nuoroda

  Irgi žolė tinka augo visais laikais ko jūs visi prie jos kimbat, o jei jau kam knieti te eina ir rauna iki susikimo

  Prieš 6 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  Gal ja butu galima pritaikyt pasiplaukijomui upe per zoles , visgi kazkokia butu atrakcija , o ir zoles kartu plaukiotojai rankom israutu , kaip jus manot ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Galima atrakcija

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  sugalvoti: Vandens labirintas. Kas kudas tam gelbejimo rata uzdet, kas pilvotas, tam nereikia

  Prieš 6 mėnesių