Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

Į Anykščių miesto šventės atidarymą penktadienį anykštėnai žygiavo nuo koplyčios iki miesto parko. Eisenoje rikiavosi šimtai, o gal ir tūkstantis žmonių - miesto svečiai iš Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos, rajono valdžia, Pasaulio anykštėnai, seniūnijų, įmonių ir įstaigų kolektyvai.

 

Šventės vėliavą kėlė pianistė, tarptautinių konkursų laureatė Milda Daunoraitė, atidarymo kalbas sakė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas Tomas Ladyga. Pastarasis akcentuodamas kūrybą dėstė, kad ,,susikuriame džiaugsmus, pramogas ir problemas" o ,,kai kam kūryba apskritai menas kaip išgyventi". Profesorius T.Ladyga linkėjo, kad visų mūsų vaikaičiams ir vaikaičių vaikaičiams būtų gera į Anykščius sugrįžti ir gera Anykščiuose gyventi. Anykštėnus sveikino ir garbiausias šventės svečias Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos miestų delegacijų vadovai.

Šių metų Anykščių garbės piliečiais paskelbti VU profesorius Osvaldas Janonis bei visuomenininkė Bronė Lukaitienė. Deja, nei vienas iš jų į šventę atvykti negalėjo.

Po oficialiosios dalies penktadienį miesto parke grojo Maduonos (Latvija) pučiamųjų orkestras bei anykštėnų kapela ,,Grieža".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.