Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

Ji:
- Brangusis, atostogaukime Bahamose.
Jis:
- Tai neįmanoma, juk mes turime pagalvoti apie skolas.
Ji:
- Bet mes juk apie jas galime galvoti ir Bahamose...

Komentaras

Kurkliai:„Geriau tegu rodo turistam srutomis laistomus laukus prie Kurklių . Tai kvapų " SPA objektas" , pasivaikštant unikalių azoto kvapų prisotintais laukais, leidžiantis patirti įspudingą kiaulydės kvapą, kurortinio miesto prieigose"

Komentuoti

Į Anykščių miesto šventės atidarymą penktadienį anykštėnai žygiavo nuo koplyčios iki miesto parko. Eisenoje rikiavosi šimtai, o gal ir tūkstantis žmonių - miesto svečiai iš Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos, rajono valdžia, Pasaulio anykštėnai, seniūnijų, įmonių ir įstaigų kolektyvai.

 

Šventės vėliavą kėlė pianistė, tarptautinių konkursų laureatė Milda Daunoraitė, atidarymo kalbas sakė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas Tomas Ladyga. Pastarasis akcentuodamas kūrybą dėstė, kad ,,susikuriame džiaugsmus, pramogas ir problemas" o ,,kai kam kūryba apskritai menas kaip išgyventi". Profesorius T.Ladyga linkėjo, kad visų mūsų vaikaičiams ir vaikaičių vaikaičiams būtų gera į Anykščius sugrįžti ir gera Anykščiuose gyventi. Anykštėnus sveikino ir garbiausias šventės svečias Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos miestų delegacijų vadovai.

Šių metų Anykščių garbės piliečiais paskelbti VU profesorius Osvaldas Janonis bei visuomenininkė Bronė Lukaitienė. Deja, nei vienas iš jų į šventę atvykti negalėjo.

Po oficialiosios dalies penktadienį miesto parke grojo Maduonos (Latvija) pučiamųjų orkestras bei anykštėnų kapela ,,Grieža".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pastebėjimas

  Nuoroda

  Daugumos anykštėnų veidai eisenoje kaip per laidotuves...

  Prieš 6 mėnesių
 • TOKIOSE VIETOSE

  atsakymas į: Pastebėjimas Nuoroda

  privaloma įkalti,o be stimulo koks juokas

  Prieš 6 mėnesių
 • Vadis

  Nuoroda

  Aha vien pensininkai

  Prieš 6 mėnesių
 • evaldas

  Nuoroda

  kaip cia gera ir grazu

  Prieš 6 mėnesių